Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Nowy $acz
    Posty
    133
    wyślij maila na support ze skanem karty oraz namiarem telefonicznym i poproś o tłumacza (jak masz problem z angielskim). Powinni oddzwonić.

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    Dzieki za odp.
    oto treść komunikatu który otrzymuje przy próbuje zalogowania się

    You are here: Home Error

    An error has been encountered

    The account you are trying to log into has been closed due to certain circumstances. Please call the following number:

    001.403.233.9466 (press option 0 and then option 1)

    You may email support@neteller.com to contact our Customer Support Staff.

    We apologize for any inconvenience.
    po 1 to ja nie rozumie tego numeru ale i tak nie mam zamiaru do nich dzwonic jak juz to niech oni sobie dzwonia.PO 2 uruchomiłem skaner na szczescie bo wczesniej i z tym miałem problem(nie ma to jak fatum :lol: )
    narazie zrobie tak jak mówisz,nie wiesz moze kiedy mi odblokuja konto? bo ja juz mam serdecznie dość czekania na cokolwiek,i nie wiem czy mam zamazywac w paincie coś na karcie czy dac im skany takie jakie są bez żadnych zmian.

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    jak możesz to wal na moje gg

  4. #14
    Dołączył
    Nov 2004
    Posty
    253
    Czesc,

    Jezeli chodzi o Party to mozesz tam rowniez dokonac wplaty przez moneybookers, nie bedziesz mial takich cyrkow z otwarciem konta jak przy netelerze. Jednak co do tego drugiego to problemy jak Ty masz sie zdarzaja, generalnie po sprawdzeniu bledu neteller odblokowuje konto i po sprawie. Proponuje Ci rozmowe z ich tlumaczem. Pros o "polish interpretator", Ja korzystalem z tej uslugi i bylo ok.

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    Co prawda sprawa z neteller została rozwiazana pozytywnie,to jednak z party poker musze zrezygnowac narazie na korzyść innego rooma

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    14
    a jaki to poker room wyprzedzil party ?