Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    Szukam kogos kto by mnie polecił do party poker nie grałem tam jeszcze a od jakiegos czasu mam ochote sprobowac swoich sił w tej sieci,chetnych prosze o kontakt,mysle ze sie dogadamy i ustalimy szczegoly wspolpracy .Byc moze to nietypowy sposob na rozpoczecie ''kariery'' na forum ale ostatnio dosc kiepskie wyniki zmuszaja mnie do zmiany sieci(a o tej slyszalem duzo dobrego) i szukania bonusów z ktorymi duzo latwiej sie gra.Jestem również otwarty na inne oferty,a nawet stałą współprace

    ps. nimo ze to moj 1 post nie jestem kompletnym nowicjueszem.

  2. #2
    GuestT Guest
    Witam,

    To może skorzystaj z tego:
    http://www.vegaspokerpro.com/books.asp

    Ja tak zrobilem własnie na Party, tez jestem poczatkujacy, zamowilem HoH 1 i 2 i moja gra sie bardzo poprawiła. Polecam

    pozdrawiam

  3. #3
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    12
    A na jakich stawkach grales?
    pozdrawiam

  4. #4
    GuestT Guest
    Witam

    Niestety nie pamiętam, ale mając 50$ były to najniższe stawki NL.

    pozdrawiam

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    OFERTA JEST NIE AKTUALNA NETELLER ZABLOKOWAŁ MI KONTO ZARAZ PO TYM JAK ZROBIŁEM DEPOZYT KARTĄ KREDYTOWĄ,DZIEKUJE IM BARDZO...BEZ KOMENTARZA, nie mogli mnie uprzedzic o czyms takim albo napisac w trakcie ze bedą robic takie problemy?????ten bank nie zasluguje na taką popularnośc,jest drogi i ch...warty,no comment.

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Nowy $acz
    Posty
    133
    Zagadaj na chatcie, jeśli masz problem z angielskim to poproś o tłumacza i skontaktuj się telefonicznie. Wyślesz skan karty i nie będzie problemu.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    oni maja zamiar do mnie dzwonic tylko w tym problem ze jestem slaby z angielskiego w mowie.Chcialem zapodac tutaj dokladny komunikat (error)przy logowaniu ale niestety strona netellera mi nie dziala nie wiem dlaczego.Jesli zadzwonia to jak powinienem poprosic o polskiego konsultanta.

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    Zagadaj na chatcie, jeśli masz problem z angielskim to poproś o tłumacza i skontaktój się telefonicznie. Wyślesz skan karty i nie będzie problemu.
    Przepraszam, nie robie tego zazwyczaj ale skontaktuj wygladalo by ladniej Pozdro

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    Cytat Zamieszczone przez 2rock
    Zagadaj na chatcie, jeśli masz problem z angielskim to poproś o tłumacza i skontaktój się telefonicznie. Wyślesz skan karty i nie będzie problemu.
    Przepraszam, nie robie tego zazwyczaj ale skontaktuj wygladalo by ladniej Pozdro
    nie no wielkie dzieki za pomoc
    w tej chwili czekam na telefon mam nadzieje ze mnie jakos zrozumieja ciekawe kiedy maja zadzwonic w ogole,z tego co wiem nie tylko mi nei chodzi neteller wiec to chyba cos po ich stronie?tak to bym zagadal na live chacie a tak nie mam zadnego ruchu.

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    acha jeszcze jedno wczoraj zaczalem rejestracje konta bankowego...ale myslalem ze do 200$ to sobie moge wplacic zanim proces weryfikacji sie przeprowadzi :? troche to dziwne zagranie z ich strony zeby od razu blokowac konto..chat neteller mi nie dziala jak na zlosc :roll:
    Co powinienem teraz zrobic? pierwszy raz mam tego typu problemy....