Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    Właśnie zainstalowałem PT3 i wyszły mi takie statystyki dla stolików 5 osobowych (około 1800 rąk).

    Proszę uprzejmie o komentarz, co mógłbym poprawić.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez indigo Zobacz posta
    Właśnie zainstalowałem PT3 i wyszły mi takie statystyki dla stolików 5 osobowych (około 1800 rąk).

    Proszę uprzejmie o komentarz, co mógłbym poprawić.
    lubie takich przeciwnikow

    za mala probka. zglos sie za 18k rozdan

  3. #3
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    lubie takich przeciwnikow

    za mala probka. zglos sie za 18k rozdan
    No ale załóżmy że siedzisz ze mną na stoliku 5os i masz na mnie takie staty. Jakie wnioski wyciągasz?

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez indigo Zobacz posta
    No ale załóżmy że siedzisz ze mną na stoliku 5os i masz na mnie takie staty. Jakie wnioski wyciągasz?
    ze jestes fishem

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    152
    Do pokazania podstawowych statsów prawie 2000 rąk to wg mnie próbka wystarczająca- niewystarczjąca jest ona by wyciągać wnioski czy jesteś graczem wygrywającym czy przegrywającym.

    Najważniejsze rzeczy
    - VPIP- mocno w dół- do 23-22
    - PFR- OK
    - AF- do góry
    - 3bet- do góry- do 7-8
    - Fold 3b- mocno w górę- do 75

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez kuken Zobacz posta
    Najważniejsze rzeczy
    - VPIP- mocno w dół- do 23-22
    - PFR- OK
    - AF- do góry
    - 3bet- do góry- do 7-8
    - Fold 3b- mocno w górę- do 75
    Kuken na NL10 mozna duzo bardziej posunac sie:

    - VPIP 18
    - PFR 15
    - AF 3
    - 3b 4-5 (nie ma sensu wiecej)
    - fold 3b 75% wyglada dobrze, ale zalezy z kim grasz...

    wiecej rak raczej nie ma sensu grac, bo nic nam to nie da tak naprawde.

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Vpip lepiej byloby zanizyc, ale nie zanizalbym az tak bardzo. Powszechnie uwaza sie, ze Pfr powinien byc mocno zblizony do vpip, ale uwazam, ze jest to bardziej konieczne na wyzszych stawkach, na nizszych mozna sobie limpnac z kilkoma innymi ludzmii, kiedy - i tak raisem nie zrzucimy za wielu ludzi, a nasza reka moze byc latwo zdominowana, np. KT KJ QT.

    Ale granie szerszym vpip wymaga dobrej gry po flopie i tylko w takim przypadku tego bym nie odradzal. Naprawde potrafie miec miazdzacy winrate na nl10 z pfr prawie 2 razy mniejszym niz vpip. 3-bet faktycznie do gory, ale nie jest zly. No i fold to 3-bet faktycznie troche przesadzasz, czesciej bym rzucal.

    Ale pierwsza i najwazniejsza rzecz, ile rak ogolnie rozegrales w zyciu? Po 1800 rak nie zajmowalbym sie statsami, nie mieszal sobie w glowie. Dostosowywanie gry pod statsy moze wyjsc na gorsze. Po prostu doskonal swoja gre metoda dedukcji, poprawiaj ready, uksztaltuj swoj najwygodniejszy dla siebie styl grania.
    Napisze krotko, gram dlugo a statystyki nie poprawily mojej gry bodajze ani razu. Na pewno pomocne sa programy wyswietlajace statsy innych graczy przy stole, ale tez moga namieszac, zmylic

    Jak grasz 3-4 stoly z latwoscia mozna wylapac, kto jest fishem, kto murkiem, kto regem calkiem dobrze grajacym, kto lagiem, nie potrzeba do tego statsow. Zanim stats powie Ci "to fish", juz ktos tego fisha dawno moze wydoic. Obserwuj chyba, ze grasz multitabling 6+ stolow, wtedy ciezej sie polapac

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez Igas Zobacz posta
    Vpip lepiej byloby zanizyc, ale nie zanizalbym az tak bardzo. Powszechnie uwaza sie, ze Pfr powinien byc mocno zblizony do vpip, ale uwazam, ze jest to bardziej konieczne na wyzszych stawkach, na nizszych mozna sobie limpnac z kilkoma innymi ludzmii, kiedy - i tak raisem nie zrzucimy za wielu ludzi, a nasza reka moze byc latwo zdominowana, np. KT KJ QT.

    Ale granie szerszym vpip wymaga dobrej gry po flopie i tylko w takim przypadku tego bym nie odradzal.
    no a pozniej bedzie mial top pair i bedzie przegrywal stacki kickerem bo nie bedzie potrafil tego zrzucic. Dlatego sie doradza poczatkujacym granie bardziej tight zeby nie tworzyc sytuacji, ktore sprawia problemy w rozegraniu.

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    no a pozniej bedzie mial top pair i bedzie przegrywal stacki kickerem bo nie bedzie potrafil tego zrzucic. Dlatego sie doradza poczatkujacym granie bardziej tight zeby nie tworzyc sytuacji, ktore sprawia problemy w rozegraniu.
    W zupelnosci sie zgadzam, dlatego tez to zaznaczylem.

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Igas Zobacz posta
    Vpip lepiej byloby zanizyc, ale nie zanizalbym az tak bardzo. Powszechnie uwaza sie, ze Pfr powinien byc mocno zblizony do vpip, ale uwazam, ze jest to bardziej konieczne na wyzszych stawkach, na nizszych mozna sobie limpnac z kilkoma innymi ludzmii, kiedy - i tak raisem nie zrzucimy za wielu ludzi, a nasza reka moze byc latwo zdominowana, np. KT KJ QT.
    Broadwaye grają gorzej w multiway potach niż heads up. Chyba że gramy je tylko jako connectory - ale wtedy muszą być suited. KJo, KTo, QTo lepiej imho po prostu wyrzucić, jeśli uważamy, że są zbyt słabe do podbicia