Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: AK na EPT

  1. #11
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez Rado Zobacz posta
    Nie zgadzam się z tym, że on tam nigdy nie ma monstera. Też tak myślałem do dzisiaj, ale niestety w identyczny sposób przegrałem dzisiaj 2x mając odpowiednio QQ i KK zaś przeciwnik KK i AA callująć "na trzeciego" z buttona
    tzn nie chodzilo mi ze tam ludzie nigdy nie maja monstera, tylko o to ze ten konkretny gosc tam nie ma monstera

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    OK czyli wiekszosc sie zgadza ze raise/call bylby lepszy PF.
    Załózmy że zrobiliśmy misclicka, jak gracie tego flopa ?
    Inaczej raczej się nie dało imho.

  3. #13
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    what ?
    przeciez wyliczenia czakiego dotycza sytuacji w ktorej my robimy 4beta do 7500 i dostajemy pusha od BB
    sorry, nie doczytalem.

  4. #14
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Southampton
    Posty
    263
    wlasciwie to po jego raise, reraise jest jedyna wlasciwa decyzja o ile to juz trzeba sie zastanowic, czy wsuwamy all in, czy zostawiamy sobie jakies drobne, masz konkretnego gracza z readami na niego a mimo tego nie wykorzystujesz informacji ktore posiadasz. Rozumiem deep itd, ale to jest turniej i grasz po to zeby zgarniac zetony, wiec po twoim przebiciu nawet lose player zastanowi sie czy wchodzic w pule. Wlasnie po to sie betuje zeby okreslic czesciowo reke przeciwnika. Zle zagrane, malo tego wyglada jak by cie zrzarla presja. No Offense

  5. #15
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez gregorovius Zobacz posta
    Zle zagrane, malo tego wyglada jak by cie zrzarla presja
    zdecydowanie tak, dowodem na to jest zreszta semiblef za 80bb

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2004
    Przegląda
    Bytom, Bielsko - Biała
    Posty
    126
    Zżarła się zazwyczaj pisze.
    Poza tym gracz tej klasy nie odczuwa czegoś takiego jak presja.

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    soprano,nie odczuwasz presji ?

  8. #18
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Moim zdaniem 4-bet pf jest kiepskim zagraniem na donka. Samo założenie że zrobi tutaj fold albo 4-bet light też uważam za błędne. Tacy goście potrafią callować 4-beta z jakimś trashem i potem masz problem na flopie jak nie trafisz.

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Mój tok myślenia byłby taki.

    Koleś na bb dobrze wie, że 3-betem w ten multiway pot po tym jak murek sprawdził OR z UTG wygląda mega mocno, dlatego wbrew pozorom imo jego zasięg może byćtam bardzo szeroki i tak naprawdę nie ma wielkiego znaczenia co on tam ma bo mając w jego odczuciu duże feq może i tak zagrać z 76s. Wiadomo, że Soprano ma za sobą murka dlatego, ciężko mu będzie wykonać jakiś move, tym bardziej, żę przy stole miałeś trochę niestandardowy dla siebie image i imo mogłeś właśnie w tym rozdaniu wykorzystać swój edge. Imo call jest tu złą opcją bo raz murek może często nam zbierać outy więc prawdopodobieństwo trafienia flopa spada a co jak nagle za nami mur się obudzi ?? Do tego jak trafimy niekoniecznie dostaniemy tutaj należyte value z naszej ręki, dlatego tutaj call średnio mi się podoba...

    Ja tutaj z między innymi tych powodów gram 4-bet indukujący shove ze strony bb. Czyli właśnie nie duży do 7500-8k. Z bb stackuje się tutaj prawdopodobnie bo mając tyle feq on tutaj wg. mnie wsuwa z zakresem przeciwko któremu nasze AK gra znakomicie. Do tego robiąc 4-bet/call czaki ładnie rozpisał eq jakie potrzebujemy do tego mając blockersy.

    Poza tym pamiętaj zawsze można znaleźć drugie dno. On pomyślał, że TY pomyślisz itd...imo stackowanie się na 80bb z takim kolesiem nie będzie tutaj dla nas nigdy ev- majac na uwadze ilość dead money w puli...

    Ale to tylko takie moje przemyślenia

    btw. On flop gram tak samo.