Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Promocja zakończona dobę temu i zero wyników?

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    http://heypoker.com/tabid/405/Default.aspx

    edit Marcin: Pozwoliłem sobie podmienić link do tablicy liderów gdyż wyniki są dostępne również na naszej stronie. Przepraszam za opóźnienie ale się zagapiłem.
    Ostatnio edytowane przez Heypoker ; 29-10-2009 o 12:54

  3. #23
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Aston już wiem dlaczego się dopytywałeś o wyniki.

    MOJE WYRAZY UZNANIA!!!

    Wygrać ticket w wyścigu sieciowym to spory wyczyn.


    Pozdrawiam

    Marcin

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Na drugie ma Martin, to dlatego
    Gratulacje takze odemnie.

  5. #25
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    No dzięki, ale bez przesady z tymi gratulacjami. Do Pragi mi "trochę" zabrakło. A konkretnie ponad 130 punktów. Choć teraz z perspektywy czasu strasznie mi żal ósmego miejsca w PLO. W pozostałych turkach byłem co najmniej na pudle.

    Z ciekawostek:

    Paradoksalnie najlepiej się grało najbardziej losowe odmiany, tj 5CD, 7CS. A to ze względu na kompletną pasywność przeciwników. Trudno było się też oprzeć wrażeniu, że większość z nich nie zna reguł gry (dotyczy to zwłaszcza odmian H/L - PLO i 7CS)

    Fajnie wyglądał też NLHE. W trzecim rozdaniu grałem już HU! W pierwszym doszło do ośmiu allinów. Zwycięzca dał allina też w drugim, a sprawdził go pozostąły, obok mnie gracz, jednak jego ATo zostąło zmiażdżone przez jakieś ATC agresora. HU na najniższych blindach też nie trwało długo. Przy szóstym czy siódmym kolejnym allinie postanowiłem sprawdzić z AJo, jednak niesłusznie, gdyż K7s rywala skompletowało flusha już na flopie.

    Co by jednak nie mówić, zająłem drugie miejsce nie wygrywając żadnej puli.

    Ogólnie rzecz biorąc straszny donkament maraton, i całe szczęście, że udało się wyrwać te trzy tickety, bo tak plułbym sobie w brodę, że straciłem tyle czasu