Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25
  1. #11
    na stronie w tabeli z nazwami wkradl sie chyba maly blad jeden z turniejow powinien nazywac sie 5 card draw a nie stud

    to tak btw

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    222
    Ja już skończyłem ten donkament. :] Początek miałem taki, że już się pakowałem do Pragi. xD Ale później się zepsuło.

    NLH - 1
    PLH - 5
    FLH - 3
    PLO - 3
    SHPLO - 1
    PLO8 - 5
    FL08 - 3
    5CD - 1
    7CS - 6
    7CS8 - 8

    (3x1, 3x3, 2x5, 6, 8)

    Suma - 598/1k pkt.

    Jak u Was? ;>

    PS. 7CS to jest najgłupsza gra w jaką kiedykolwiek grałem, szczególnie Hi/Low.

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Ja póki co zagrałem 3 holdemy: NL - 1, PL -2, FL -1.

  4. #14
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Niezła dyskusja się rozwinęła od wczoraj.

    Zagrałem kilka turniejów na samym początku, gdzie nie było jeszcze szału all in. Jeśli tak jest teraz, to może to położyć tą ciekawą promocję. Jest ona oczywiście sieciowa, ale szczerze mówiąc nie wiem (ale się dowiem) jak jest z grą na innych roomach i który turniej się wtedy liczy. Myślę, że oprócz urozmaicenia oferty promocjami ongame będzie chciała niebawem wprowadzić jakieś urozmaicenia w turniejach sitango. To ostatnie zdanie to taka prywatna dygresja. Zaraz do nich napiszę zapytanie w sprawie klasyfikacji, jeśli gra się na więcej niż jednym roomie.

    Pozdrawiam

    Marcin

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    Gdzie można sprawdzić ile ma się punktów? Czy trzeba pamiętać które miejsce się zajęło?
    I ostatnie pytanie bardzo ważne czy jak włączyłem dwa SnG (nazwijmy je nr 1 czyli pierwszy włączony i nr 2 czyli drugi włączony) to punkty mi się naliczają jak skończę obojętnie który pierwszy czy jak skończę nr 1?

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    222
    W trakcie nie można sprawdzić, chyba, że się skontaktujesz z supportem. A wyniki są na stronach innych roomów z sieci. Leader ma 783 punkty.

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Już lider ma 820

  8. #18
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    U nas też można sprawdzić.

    Decachlon Leaderboard

    Nie mogę się niestety doprosić o odpowiedzi na pytanie wyżej.

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    W tablicy widnieją dwa moje nicki z różnych pokerroomów więc chyba można próbować w różnych.

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Jednak coś jest na rzeczy. Wcześniejszy z moich wyników zniknął wraz z kolejną aktualizacją.