Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 141

Wątek: Expekt Cup

  1. #11
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    3
    Proszę zapisać drużynę K-Team w składzie (Piter, Wojtas, Grzechu, Wodzu)

  2. #12
    mam pytanie: słyszałem, ze turniej ma odbyć się w poker face. jakim sposobem w klubie mogącym pomieścić 50 osób ma zagrać 120 osób?

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    5
    cumil spoko na bulwarach jest duzo miejsca i stoliki nawet sa

  4. #14
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    proszę o dopisanie drużyny :

    KRKrambos

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    113
    Cytat Zamieszczone przez cumil Zobacz posta
    mam pytanie: słyszałem, ze turniej ma odbyć się w poker face. jakim sposobem w klubie mogącym pomieścić 50 osób ma zagrać 120 osób?
    Ma byc 9 stolow w Poker Face i 3 w Tradycji

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    12
    w takim razie prosze o podanie dokladnych informacji dla osob , ktore nie mieszkaja w Krakowie

  7. #17
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    Pierwszy turniej Expekt Cup odbędzie w piątek o godz.18.00 w klubie Poker Face w Krakowie, ul.Kordeckiego. Ze względu na ograniczoną ilość miejsca jeden z czterech turniejów cząstkowych odbędzie się w pubie "Tradycja" przy ul.Syrokomli. Tak więc rozpoczynamy o 18.00 w dwóch miejscach i każda z drużyn wystawia trzech graczy w Poker Face i jednego w Tradycji.
    Zapisy do Polskiej Federacji Pokera Sportowego odbywać się będą w Poker Face przed turniejem.
    Do zobaczenia w Krakowie

  8. #18
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    17
    Dostalem informacje aby przekazac ze seszele meszele team rezygnuje z udzialu w turnieju.

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    113
    Cytat Zamieszczone przez erklos Zobacz posta
    Pierwszy turniej Expekt Cup odbędzie w piątek o godz.18.00 w klubie Poker Face w Krakowie, ul.Kordeckiego. Ze względu na ograniczoną ilość miejsca jeden z czterech turniejów cząstkowych odbędzie się w pubie "Tradycja" przy ul.Syrokomli. Tak więc rozpoczynamy o 18.00 w dwóch miejscach i każda z drużyn wystawia trzech graczy w Poker Face i jednego w Tradycji.
    Zapisy do Polskiej Federacji Pokera Sportowego odbywać się będą w Poker Face przed turniejem.
    Do zobaczenia w Krakowie
    Czyli 1 osoba ma sie od razu udac do Tradycji , czy bedzie jakies losowanie ?

  10. #20
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    KrkRambos jest w składzie :

    - Kalet
    - Luis
    - Weevil
    - Nafreu

    i potwierdza obecność!