Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Hej.

    Szukam takiej informacji dla brata, który właśnie zaczął grać. Własnie wtopił swój pierwszy mały deposit i nie widzę powodu, aby miał robić następne.

    Wiem, że na niektórych roomach były darmowe SNG z wygranymi w centach, ale nie pamiętam gdzie.

    Ja mu poleciłem tę szkołę, której nazwy tu się nie wymienia na początek. Czegoś niech się najpierw nauczy.

    Topic przyda się wszystkim początkującym więc jak macie jakieś wiadomości na temat no deposit bonusów, darmowych SNG z nagrodami, dobrych freerolli (tzn. takich, w których nie gra 4000 o 40$) to proszę o podzielenie się nimi.
    Ostatnio edytowane przez PeriMCS ; 21-10-2009 o 00:05

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    A co to w ogóle są te kickbacki?

    jdx

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    A co to w ogóle są te kickbacki?

    jdx
    zapisujesz sie z polecenia, robisz okreslona ilosc pkt i dostajesz bonus. Taki dodatek do 1st deposit bonus, ktory najczesciej daje powyzej 100% rake backu (w krotkim okresie czasu of kors).

    Idealne na budowanie rolla

  5. #5
    no ta szkoła, której nazwy nie można wymieniać wydaje się na start na prawdę nie głupim pomysłem (poza strategią którą proponuje). A poza tym multum innych "no deposit" bonusów - po wyrobieniu choć jednego można spokojnie zacząć grać na własne pieniądze

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    z tego co pamietam to jedyne darmowe sng to everest mial
    poza tym masa stronek o freerollach zwlaszcza polskich - wiadomo przecietny nowy gracz to freerollowiec - niech szuka i obserwuje
    no deposity pewnie do 50$ tez gdzies znajdzie ale wiadomo ze jak to wezmie to nigdy pozniej od tego roomu juz nic nie wywalczy tylko bedzie musial zmieniac na taki co bedzie choc troche o niego dbal

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Espirito Santo
    Posty
    158
    Poker770 (iPoker) daje na start $50 z czego $7,70 cash, $22 pending bonus, a $20 na wpisowe do turniejów. Promocja kończy się 31 października.

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    7
    Niestety promocja na 770 jest nie dla Polaków. Przerobiłem. Zresztą gra nie warta świeczki.