Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Herbata!

  1. #1
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Może picie herbaty nie jest aż tak popularne jak drinki alkoholowe, ale co sądzicie o tym napoju. I nie chodzi mi tutaj o jakieś syfiaste sagi, minetki, liptony etc. tylko prawdziwe herbaty na wagę, do kupienia w herbaciarniach (np. sieć five o'clock) czy też do wypicia w lepszych kawiarniach itp. Imo nie ma nic lepszego niż dobrze zaparzona zielona herbata
    Ostatnio edytowane przez perfectto ; 20-10-2009 o 21:25

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    fajny wątek, szczególnie tytuł ja też bardzo lubię herbatę, zaraz sobie zrobię jakąś dobrą minetkę mmm

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Moze to nie do konca herbata ale nie ma nic lepszego od swiezo zaparzonej rosamonte especial lub la merced de monte i odpalone sng

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    153
    roibosy (pisownia jest inna, ale pamiec mi szwankuje) sa niezle, zwlaszcza waniliowy, do nalesnikow z bananami i czekolada, w restauracjach wedla. pycha deser.

  5. #5
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Cytat Zamieszczone przez Karas Zobacz posta
    roibosy (pisownia jest inna, ale pamiec mi szwankuje) sa niezle, zwlaszcza waniliowy, do nalesnikow z bananami i czekolada, w restauracjach wedla. pycha deser.
    Rooibosy (chyba tak?) mi nie smakują, ale piłem może dwa rodzaje w życiu i chyba miałem pecha.

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    151
    Cytat Zamieszczone przez demigod01 Zobacz posta
    Moze to nie do konca herbata ale nie ma nic lepszego od swiezo zaparzonej rosamonte especial lub la merced de monte i odpalone sng
    +1
    Ja popijam jeszcze pajarito i amande
    Polecam wszystkim sprobowac yerba mate

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    a ja tam olewam wasze "modne" wynalazki i nie ma nic lepszego niz soczysta earl grey!!

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    346
    Ja popijam owocową z biedronki...

    Ale yerba mate kiedyś próbowałem

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    137
    Cytat Zamieszczone przez Tompkins Zobacz posta
    a ja tam olewam wasze "modne" wynalazki i nie ma nic lepszego niz soczysta earl grey!!
    +1

  10. #10
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Właśnie piję senchę pomarańcza z cynamonem