Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Room do omahy

  1. #1
    Witam

    Jakie roomy do Omahy polecacie, chciałbym żeby:
    - jak najniższy poziom LOL
    - stoliki były 9 osobowe
    - dobry rakeback (conajmniej 40%)
    - dobry trafik (żeby można multitablingować do max 10 stolików)

    PStars i FTP odpadają

    Dzięki

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    137
    jedyne co mi przychodzi na mysl sensownego to ipoker, aczkolwiek tu ruch na 6os jest największy. 10os - tak sobie oblegane.
    rb na pewno gdzies tam znajdziesz.
    z poziomem - jak trafisz. z hemem czy pt po chwili wiesz czy reg czy turysta.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    też polecam ipoker i betfriends dostaniesz dobre warunki. Napisz do michal@betfriends.com

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    na ipokerze nie ma stolików 9max tylko 10max i 10 to może zbierzesz jakbyś grał wszystkie od plo20 do plo400, nie mówiąc już o tym że na 10max się tam nie da grac, bo 80% siedzi na szorcie od 20 do 50bbAle na 6 max nawet na plo400 możesz spokojnie grać te 10stolików(zazwyczaj)

  5. #5
    A co Ci nie pasuje w PokerStars ?
    Tam poziom jest różny jest dużo graczy dobra selekcje i więcej zarobisz niż na innym sofcie.
    Z innej beczki:
    Każdy kto wchodzi do WC twierdzi, ze w pierwszej kabinie jest brudno i dlatego idą do ostatniej, tymczasem 80% ludzi wybiera właśnie ostatnią kabinę.
    Pytasz gdzie jest najniższy poziom ludzie odpowiadają ipoker itp. i nagle okazuje się, ze oprócz paru donkow jest tam masę dobrych graczy.

  6. #6
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Holy Donks Island
    Posty
    313
    Też się zgadzam z przedmówcą.

    Poza tym tu wchodzi w grę stara kwestia, czyli komfort.
    Jedni wolą grać na iPoker czy ongame, ale mnie tam szlag trafia.
    Ciągłe denerwowanie się na soft na ongame, ciągłe narzekanie na shortów na ipoker.. To jak kto już woli. Ja w każdym razie wolę siadać do sesji z dobrym nastawieniem i bez obaw, że jak zawsze będą jakieś problemy albo, że mój set zostanie opłacony jedynie przez shorta, który i tak ma takie oddsy, że nie może zrzucić.

    Poza tym sporo graczy traktuje te softy jako przejściowe i siedzą tam, bo trzymają ich tam jakieś bonusy.
    Czasem lepiej od razu poszukać miejsca, gdzie będzie nam najlepiej bez żadnego narzekania.

    Na PS i FTP do stawek niskich można spokojnie golić amatorów w każdą odmianę, a frekwencja i możliwość gry o dowolnej porze to duży komfort.

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    No gdyby na Ps czy FTP były podobne warunki co na ongame, ipoker pod kątem rakebecku/bonusów to nawet bym się 5 minut nie zastanawiał
    Na ongame na koniec starego softu poziom w omahę na plo100/200 był naprawdę wysoki,a na ipokerze regów jest masa, ale takich naprawdę dobrych tylko kilku.
    A co do stołów to 9/10 max jest wszędzie bardzo podobne, siedzi mnóstwo szortów i gra to czysty gambling