Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 91
  1. #21
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Przede wszystkim mam wątpliwości czy to będzie walka na poważnie. Przecież to jest show medialny, sportowo ta walka nie ma najmniejszego znaczenia. Gołota jest już emerytem, a Adamkowi walka z nim do niczego sportowo nie jest potrzebna. Mam więc pewne obawy, że walka będzie przygotowana na tańcowanie 12 rund.

    Jeśli jednak to będzie walka na poważnie, to nie dają Gołocie żadnych szans, poza jak już wspomniano przypadkowym zabłąkanym ciosem. Adamek to czynny sportowiec na bardzo wysokim poziomie a Gołota? Emerytura, o ile nie renta.

    Chętnie wejdę w jakiś side-bet. Czekam na propozycje.

  2. #22
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    93
    Przyjmę 1:1 10$ na PS jeśli ktoś ma ochotę postawić na Andrzeja
    Ostatnio edytowane przez leadzepp ; 20-10-2009 o 10:12

  3. #23
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    raczej nikogo nie znajdziesz skoro booki daja dużo więcej

  4. #24
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    93
    Ale zawsze warto spróbować :d

  5. #25
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    18
    to ja przyjmę 1:1 ,jak ktoś chce postawić że Adamek wygra przez KO w rundach 1-2.

  6. #26
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez leadzepp Zobacz posta
    Przyjmę 1:1 10$ na PS jeśli ktoś ma ochotę postawić na Andrzeja
    Ok, stawiam na Endrju

  7. #27
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    słyszałem dwie plotki odnośnie tego pojedynku :
    1. Adamek wytatuował sobie na plecach identyczne skrzydła jak ma Doda, bo wie, że może go czekać długi lot z lądowaniem w okolicach 3 rzędu miejsc siedzących
    2. Adamek planuje podczas jednego z klinczów szepnąć Gołocie na ucho "nie zabijaj mnie" i podobno w tym upatruje szansy na dotrwanie do ostatniej rundy

  8. #28
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    93
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Ok, stawiam na Endrju
    Nooo! Pasuje Trias

  9. #29
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Ja slyszalem jeszcze jedna plotke....
    Golota sobie na malym wytatuowal 'Flex' bo wie ze bedzie musial sie dobrze wyginac przed ciosami....

  10. #30
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    jak wygra Gołota, to fani Adamka będą mówić: " no i co, że przegrał, walczy przecież w innej kategorii wagowej", a jak wygra Adamek, to jego fani powiedzą: "haha, Gołota dostał wp....l od kolesia z niższej kategorii wagowej"

    parafrazując na koniec jednego z wielkich polskich mędrców i filozofów powiem : Towarzyszu Gołota, wiecie co macie z nim zrobić ... !!