Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    93
    Czy posiadając staty 18/6 można być graczem wygrywającym na 6max plo? Czy jest to zbytnie murowanie i mnie bliny zjedzą?

  2. #2
    Przecietny gracz 90% zysku ma z 10% najleprzych rak wiec jesli grasz na stawkach na ktorych ludzie nie zwracaja uwagi na rece z ktorymi grasz to mozesz jak najbardziej byc wygrywajacym graczem, oczywiscie nadal zalecam czeste kradzenie blindow z butona, oraz izolowanie slabych graczy nawet jesli nie posiadasz super karty. Mysle ze powinienes tylko troszke wiecej przebijac bo 6% PFR to jasno mozna Cie postawic na AA**, KK** oraz karty typu T987 DS. Ja 6% to mam 3-bet. Mysle ze statystyki 18/14 sa nieco lepsze, ale to takze zalezy jaka taktyke gry stosujesz ogolnie jesli grasz SSS to takie statystyki sa jak najbardziej poprawne jesli grasz deep stack to zdecydowanie wiecje powinenies przebijac. Wiecej rak jest grywalnych z CO i Butona niz z UTG wiec jesli grasz 10% rak z UTG i 30% z butona to wszystko OK.

    Pozdrawiam

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    IMO 18/6 nie ma racji bytu na SH - za ciasno i za mało agresywnie. Na FR takie staty mogą być aczkolwiek wg. moich standardów to również jest zbyt tight.

    Ale fakt, jeśli masz na stoliku SH pięciu neverfoldów to i 18/6 pewnie będzie wtedy OK.

    jdx

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    100
    Ode mnie nic nie wyciągniesz grając takimi statsami, ale na ongame jest sporo kolesi, którzy jeszcze bardziej nawet się murują... lol i widzę że zarabiają na pewno potrzebujesz fiszek, żeby zarobić takim stylem. Ja gram teraz na ongame w ostatnie dni 27/16 i czuję że jestem totalnie zamurowany pozdr

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    100
    Wczoraj w nocy to zdarzało mi się mieć za rywali przy jednym stole na przykład coś około: 92/7, 75/20, 71/10 i jednego rega. TO jest dopiero LOL i chuj strzela jak się nie zarabia.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Swoim niskim PFR zdradzasz wszystko o sile ręki z jaką podbijasz.
    Zbyt tight jak na 6max.

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Na ongame jest 5max nie 6max i dodatkowo sb i bb płacą bb.A co do pytania, ja bym nie wykluczał zarabiania przy takich statach, o ile post flop czujesz że dominujeszNatomiast podejrzewam ze im wyżej tym będzie to trudniejsze.
    Ja w longu gram 27/17, natomiast jak zauważyłem sesje mam różne ale zawsze cechuje je podobna różnica między oglądalnością a pre flop raise 24/14 26/16 itd
    Ostatnio edytowane przez dawkar ; 18-10-2009 o 15:12