Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Jak niesie wiesc gminna, nastepna edycja HSP odbedzie sie bez polowy duetu, ktora to ma byc wymieniona na przedstawicielke plci pieknej.
    Dla mnie owy duet jest juz klasykiem, jestem zdziwiony decyzja producentow, wygrywajcego skladu sie nie zmienia... Estetyczna zmiana to tez nie jest, wszak komentatorow widac na ekranie przez pare minut na poczatku i koncu.
    'Wyrzucenie' AJ'a z roboty jest juz faktem, zastanawiam sie jaka bladz sprostalaby zadaniu. Pierwsza nasuwa sie Leeann Tweeden z Poker After Dark. Hm?

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Stargard
    Posty
    189
    Ja myslalem, ze sukces tego programu to zasluga wlasnie tego duletu. Nie rozumiem tej decyzji.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Starachowice
    Posty
    121

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Ta decyzja to jest największa porażka HSP. Na dodatek podobno ma go zastąpić któraś z "laleczek" z PAD. Nie wyobrażam sobie żeby którakolwiek z nich była choć w połowie zdolna do tak dowcipnych komentarzy jak AJ (pomijając fakt, że owe komentarze i tak są ustawione bo program na żywo nie leci ;P ). Uważam, że do komentowania HSP musi być para jakichś dwóch starych szyderców, po co im modelka nie mam pojęcia
    Ostatnio edytowane przez prodigy99 ; 16-10-2009 o 14:54

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    AJ, wróć!

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    No straszna szkoda, koles byl "podkrecajacy", Kaplan bardziej analityczny, swietnie pasowali. Bardziej cenie Kaplana, ma naprawde trafne analizy, ale sam Kaplan bez AJ to juz nie to, kazdy w tej parze robil swoje. Moze niech komentuja w trojke? Kobitka, ktora doda dwa zdania raz na jakis czas nie zaszkodzi.

  7. #7
    Ja bym widział laskę pro jako komentatorkę drugą, Harman albo Vanessa Rousso np. Może np ta Angielka Vitoria Coren. Myśle że będzie OK.

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Cytat Zamieszczone przez RavenBB Zobacz posta
    Może np ta Angielka Vitoria Coren.
    Nie kazdy wytrzyma angielski akcent

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    IMO AJ Benza nic nie wnosił do tego show; siła napędzającą był/jest Kaplan. A na taką Leeann T. czy chociażby Vanessę R. to przynajmniej popatrzeć można.

    Cytat Zamieszczone przez Gratek Zobacz posta
    Nie kazdy wytrzyma angielski akcent
    Ja uwielbiam angielski akcent. Przez "angielski" rozumiem akcent Brytyjczyków wywodzących się z Anglii a nie ze Szkocji.

    jdx
    Ostatnio edytowane przez jdx ; 19-10-2009 o 15:52

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    A na taką Leeann T. czy chociażby Vanessę R. to przynajmniej popatrzeć można.
    To może zdjęci asobie pościągaj bo w HSP to się ich nie naoglądasz.