Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36
  1. #11
    siemka Franky.
    jutro gram Usop a tam beda wladze postaram sie cos dowiedziec i wam napisac

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Moze w koncu ktos z wladz odpwie na wszystkie pytania i rozwije watpliwosci.

  3. #13
    Bartek cale wladze na usopie siedza i byc moze jutro na super satelicie:P

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    17
    Po pierwsze mlody309 jeśli już zdecydowałeś się zamieścić tu ten wątek to kultura wymaga by się przedstawić i napisać jaka pełnisz funkcje w Federacji.
    Po drugie wszyscy na pewno bylibyśmy radzi gdybyś z łaski swojej zdradził nam godzinę spotkania, jak również odpowiedział na pozostałe pytania Frankiego odnośnie pierwszego turnieju, tzn. jaki buy-in, jaka struktura, i harmonogram przyszłych turniejów.

    A co do oburzenia Kieleckich pokerzystów że Federacja powstała na jakimś wyp#^*^& a nie w Kielcach, to panowie o co wam chodzi? Już od 4 miesięcy na forum jest założony temat O. Świętokrzyski PFPS?? i jakoś nie cieszył się zbytnim zainteresowaniem, wiec....? Jakby byli chętni do tego przedsięwzięcia to Federacja powstała by pewnie w Kielcach, a teraz to niema co płakać nad rozlanym mlekiem. To raczej nic nie da :/.

  5. #15
    Elvis masz oczywiście rację.

    Młody 309 - do 28 jeszcze trochę czasu pozostało, a więc może spotkamy się jutro w Kielcach?? Zapraszamy bardzo serdecznie na jutrzejszy turniej ligowy, na pewno będzie do Ciebie sporo pytań, a i Ty będziesz mógł nam więcej o Waszych planach powiedzieć; poza tym jeżeli macie w planach rozwijać ŚO PFPS to chyba będzie to doskonała okazja do poznania i "zwerbowania" nowych członków. Jeżeli jest Was więcej to oczywiście zaproszenie obejmuje wszystkich.

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    225
    To kiedy mam jechać do tego Bodzechowa,bo bym coś zapykał w karty
    Chłopaki byliście już tam? Jesli tak to jakie wrażenia,ile osób i tak dalej...(Czy można pograć codziennie?)Dajcie szybko odpowiedz.Już się doczekać nie mogę tej gierki z chłopakami z Bodzechowa i
    chciałbym jechać dzisiaj.Z paroma kumplami byśmy podjechali na gierke(mamy wolne miejsca)
    Czekam na odpowiedź(tylko szybko)-jeśli nikt nie napisze i tak pojade...

  7. #17
    witam, niestety troche sie spozniles bo byl organizowany wyjazd na USOP Bodzechów, od nas tylko byly 3 pelne autokary i 12 samochodow,

    dla tych ktorzy nie byli nic straconego, bo wkrotce odbedzie sie WSOP Bodzechów, szczegoly dotyczace wyjazdu juz niedlugo wiec mozesz poinformowac kolegow tylko trzeba sie spieszyc, zarejestrowanych jest juz ponad 2000 graczy na main event, niewiele miejsc zostalo, ale jakby nie zdazyl sie ktos zarejestrowac zawsze mozna sprobowac zagrac w jednym z wielu side eventow, kazdy znajdzie cos dla siebie

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    225
    Kobo a jak tam chłopaki z Bodzechowa-dużo ich tam gra i jakie stawki preferują?.Czuje że strasznie wymiatają...

  9. #19
    Oj, oj, oj Panowie

    Żarty z Bodzechowa troszkę chyba nie na miejscu. Przecież tak naprawdę miejsce zamieszkania nie warunkuje w żaden sposób poziomu umiejętności w żadnej dziedzinie, także w pokerze. Być może tak samo jak Wy zareagują kiedyś prosi z LV, kiedy siadając z nimi do stołu (jak wreszcie BM pozwoli) powiecie im, że przyjechaliście z Kielc - takiej wioski pod Warszawą, stolicą Polski, która to mieści się w środkowej Europie. Dla nich to trzeci świat

    A tak w ogóle to OŚ PFPS mieści się we wsi Sudół, Bodzechów to poczta (większa wieś)

    Oczywiście czytając te posty też się uśmiałem

    A no i ja się tam wybieram w środę, więc jeżeli wrócę to Wam opowiem wszystko czego się dowiem o tamtejszym środowisku pokerowym, bo jak widać założyciel wątku na żadne pytania i zaczepki nie ma zamiaru odpowiadać.

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    225
    Zrobiłem to właśnie po to,aby naszego prezesasprowokować do odpowiedzi na zadane przez chyba Ciebie pytania.Nie wiem czy tak trudno odpisać i opisać na najbardziej podstawowe pojęcia o które został zapytany...
    To znaczy w środę jest tam turniej tak?Jaki-za ile,jakie blindy,ile miejsc.Pojechałbym, ale nie wiem ile mam zabrać z sobą kasy...(czy ten turniej jest na prawdziwe pieniądze?).
    Czy można zamieścić jakąś mapkę z dojazdem?
    Czy są tam jakieś miejsca noclegowe?Bo jak długo pogramy to bym sie tam kimnął(po nocach nie lubie jeździć).
    Czekam na odpowiedz.

    PS.Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Rocco