Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    16
    Informujemy o powstaniu Świętokrzyskiego
    Oddziału Polskiej Federacji Pokera Sportowego.
    Zapraszamy na spotkanie informacyjne,
    połączone z inauguracją sezonu turniejowego
    i możliwością rozegrania pierwszych
    sportowych rozdań, do restauracji "Novum",
    Sudół 42C (koło Ostrowca), 27-420 Bodzechów.

    Środa 28.10.2009
    godzina 19:00

    Tel. 510-125-732
    Ostatnio edytowane przez mlody309 ; 22-10-2009 o 21:24 Powód: blad

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Kielce/Kraków
    Posty
    212
    fajnie tylko kurcze gdzie jest Bodzechów???????
    to mniej wiecej tak jak bym sobie otworzył odzział w Nowej Hucie (koło Ociesęk) tylko po co??
    kto tam przyjedzie na ten turniej? ilu tam jest gracz? ilu tam jest członków?
    bo narazie to wygląda tak jakby znalazła się jedna osoba i poprosiła 15 znajomych o zapisanie się wcelu stworzenia oddziału bo on chce byc prezesem.
    druga kwestia to chyba taki post powinien byc napisany przed założeniem tego oddziału! tak mi sie wydaje.
    pozdrawiam

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    16
    To jest Ostrowiec Swietokrzyski.

    pozdrawiam

  4. #4
    Witamy na forum

    Ja się ogromnie cieszę, że wreście powstała.

    Chętnie się wybiorę, tylko proszę o dokładny adres bo w 1 poście chyba wyskoczył jakiś błąd.

    Chciałbym też wiedzieć jaki buy-in, jaka struktura i jaki cap przewidziane na turniej inauguracyjny, jak na pozostałe spotkania sezonu.

    Aaaa no i godzinę spotkania informacyjnego poproszę.

    Telefon kontaktowy zgadza się z tym ze strony PFPS, więc rozumiem, że mamy do czynienia z prezesem?

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    16
    Wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt pod podany numer telefonu.
    Ostatnio edytowane przez mlody309 ; 16-10-2009 o 22:11

  6. #6
    A zamierzasz odpowiedzieć na resztę moich pytań?

  7. #7
    widac,ze to jakas lipa. ktos sobie postanowil ,ze zostanie i tak zrobil. pozatym skoro ktos juz sie zdecydowal nim byc to powinien byc dostepny dla ludzi,a nie wstawiac swoich zolnierzy
    az pogadam z Janim i Wisnia moze jak jutro mi sie uda na jakich zasadach to poszlo. bo niedlugo oddzialy moze powstana w koprzywnicy checinach morawicy itd

  8. #8
    Najlepszy byłby w Wąchocku

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Ostrowiec Św.
    Posty
    119
    Wow byłem pare razy w Bodzechowie bo mam tam kumpla ale bez przesadyzmu, przecież to pare domków na krzyż, taka trochę większa wioska, jacy pokerzyści ?! o których w oddalonym o 3 km a parę razy większym Ostrowcu nikt nigdy nie słyszał, i którzy nigdy nie pisali na tym forum. Hmm....Ciekawe.

  10. #10
    Odpowiedź władz federacji jest następująca:

    Deklaracje są wypełnione w ilości 15 sztuk (tyle potrzeba) i składki opłacone więc powołano do istnienia Świętokrzyski Oddział Polskiej Federacji Pokera Sportowego. Wszystko jest zgodnie ze statutem Federacji. Jeżeli komuś się coś nie podoba to może próbować przejąć władzę w oddziale na walnym zjeździe członków danego oddziału.

    Przepraszam i cofam swoje przypuszczenia. Wg prezesa PFPS wszystko odbyło się zgodnie z prawem.