Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 77 z 77
  1. #71
    SeeeeBaaaa... are you there my friend ?

  2. #72
    Joł,

    Pytanie z mojej strony do zainteresowanych.
    Co byscie powiedzieli na spotkanie powiedzmy w sobote (miejsce do ustalenia) ażeby troche pograć?
    Proponował bym tak jak na starych zasadach 20BuyIn + rebuy lub na przykład 50,- freezout - inne propozycje mile widziane.

    Dajcie znac bo ja na przykład jestem na tak a wiem że inni chętnie by też zagrali. Co do szczegółow to piszcie po prostu na forum a jak nie to wbanas85@o2.pl lub 500 089 110.

    Proponuje na początek godzine 16:00 lub 17:00 a siąść można wszędzie czy w United na wspolnej czy gdziekolwiek. Piszczie

    Pozdrowionka

    Wojtek

  3. #73
    Dołączył
    Sep 2009
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    116
    Ja bardzo chetnie bardziej na 20 + 20R... Mysle ze moze Jaro tez by zagral, ja w sobote nawet kolo 14 bym byl chetny zeby na wieczor jeszcze cos porobic

  4. #74
    ok,

    to jest nas 3 narazie... mało ale od czegoś trzeba zacząć. Kolo czwartku dogramy details... CU

  5. #75
    Dołączył
    Sep 2009
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    116
    WOjtek a moze tak zagramy casha 25/50 ?? Albo 50/50 ?? Bo wtedy bedzie mozna dluzej i luzniej pograc
    JAk w ogole sotimy z liczba uczestnikow? Ja czekam na potwierdzenie od dwoch osob

  6. #76
    Dołączył
    Sep 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    430
    okazało się że sobota i niedziela odpadam. za dużo rzeczy mam do ogarnięcia...

  7. #77
    KOGI

    zadzwoń do mnie albo najlepiej puść sygnał to oddzwonie. Casha można zagrać nie ma problemu, daj znac to dogramy details i jutro się widzimy :>