Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    26
    Witam serdecznie. Z racji startu kolejnej edycji Olsztyńskiej Ligi Pokerowej chciałem wyjść z propozycją nowej lokalizacji turnieju. Mianowicie mój znajomy, jak i gracz, wlaściciel klubu Dakar wyszedł z propozycją organizacji wszelkiej maści turniejów w jego lokalu. W grę wchodzą wszystkie dni oprócz piątku i soboty.
    Specjalnie dla grających zostanie przystosowana do gry sala. Na życzenie organizatorów lokal może byc zamknięty. Za wynajęcie lokalu właściciel nie chce żadnych pieniążków. Uczestnicy płacą tylko i wyłącznie za napoje nisko i wysoko oktanowe zakupione w barze.
    Proszę organizatorów o wypowiedż na temat tej propozycji. Pozdrawiam. Sebastian

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    W czym jestescie lepsi od Sfinxa albo Rewolwer Rock Cafe?Co mozecie zaoferowac wiecej,bo z tego co czytam to wszytko jest w obu tych lokalach ktorym sa obecnie organizowane turnieje i nie widze sensu zeby je przenosic gdzie indziej,zreszta Sfinx podoba sie wiekszosci graczom,jest to centrum miasta takze kazdy ma blisko,z tego co sie orientuje to ten "Dakar" to gdzies na Jarotach.Zreszta lubimy dobre obiadki "sfinxowe" podczas turnieju
    Ostatnio edytowane przez SAVVAS ; 15-10-2009 o 17:55

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    10
    Moje zdanie pewnie liczy się tu średnio ale to ja w pewnym sensie byłem pomysłodawcą przeniesienia ligi do Dakaru. Jeśli jesteście zadowoleni z obecnego miejsca to nie ma wsumie problemu. Jako plusy Dakaru na Jarotach mogę wymienić m.in.:
    -tanie napoje wyskokowe
    -rodzinną atmosferę
    -i przemiłe barmanki
    -rzeszę potencjalnych graczy którzy chętnie spróbują swoich sił w lidze

    Właściciel (a zarazem mój bardzo dobry znajomy) chętnie ugości ligę u siebie a jeśli liga zadomowi się u niego na dobre to jest w stanie zamykać lokal całkowicie na czas trwania rozgrywek oraz wydzielić dla ligi jakąś ładną małą salę w której się zmieścimy i przygotować dla nas jakieś wygodne loże tak by nasze wygodniackie 4litery siedziały sobie godnie podczas rozgrywania kolejnych partyjek.

    Pozdro 600

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    Stoly pokerowe kupi?

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    26
    Cytat Zamieszczone przez SAVVAS Zobacz posta
    Stoly pokerowe kupi?
    Panowie, nie od razu Rzym zbudowano...
    Tak kupi stoły, będzie sponsorował nagrody i t d i t p

    A tak poważnie nic na siłę. Jest opcja, jeśli chcecie skorzystać można rozmawiać, jeśli nie...trudno

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    10
    No rozumiem że pytanie kolegi wynikało z faktu że pozostałe lokale już kupiły stoły pokerowe oczywiście i nie ma problemu. Nie rozwodźmy się zbyt mocno jak wspomniał Domelozo to była tylko propozycja i nikt nikogo tu do niczego nie chce zmuszać. Pozdrawiam.