Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    4
    Witam jak w temacie, szukam dobrej talii kart, bo mam takie powlekane plastikiem, ale są strasznie badziewne. Co moglibyście polecić? ew. jakieś linki. W ciemno nie chce wyrzucać pieniędzy na kolejny przereklamowany bubel.

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    krk
    Posty
    24
    Polecam karty firmy COPAG.

    Wiecej info tutaj: Copagcards - Quality 100% plastic Copag cards at unbeatable prices!

    W Polsce powinienes kupic je bez problemu w Empikach!

    Gralem multum razy live i smialo stwierdzam, ze zadnymi kartami nie gralo sie tak dobrze, jak Copagami!

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    jesli ma kupowac w empikach to zeby nie nadzial sie czasem na jakies cartamundi(imho słabe) czy zbyt drogie piatniki
    najlepsze sa juz przetestowane modiano czy fourniery czy copagi wlasnie ew wlasnie najlepsza chinszczyzna dostepna chyba w sklepie monaco po 12zł/talia

  4. #4
    Fourniery sa mega i tanie
    pzdr

  5. #5
    Gamblerstore.pl -

    Karty w 100% jedne z najlepszych. Sam kupiłem z tej firmy. Karty Modiano matowy plastyk nie do zniszczenie praktycznie. Typowo pokerowe index JUMBOX, A WIĘC POWIĘKSZONY. Posobnymi gra się w kasynach. Polecam 25 zł chyba kosztują.

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    4
    Mam pytanie, co oznacza wyrażenie: jumbo index? bo przy Fournier'ach widnieje zapis: "podwójny Jumbo Index" - a mi osobiście Jumbo się kojarzy ze słoniem z dużymi uszami

  7. #7
    No widzisz jak potrafisz sobie sam odpowiedzieć na tak trudne pytanie.