Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 7 players
    The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

    UTG: $108.90
    UTG+1: $144.10
    MP: $101.90
    CO: $104.00
    BTN: $213.10
    SB: $100.50
    Hero (BB): $100.00

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with
    UTG calls $1, UTG+1 raises to $3, 1 fold, CO calls $3, 1 fold, SB calls $2.50, Hero calls $2, UTG calls $2

    Flop: ($15.00) (5 players)
    SB checks, Hero checks, UTG checks, UTG+1 bets $8, CO folds, SB folds, Hero raises to $20, UTG folds, UTG+1 calls $12

    Turn: ($55.00) (2 players)
    Hero bets $31, UTG+1 calls $31

    River: ($117.00) (2 players)
    Hero bets $46 all in, UTG+1 calls $46

    Final Pot: $209.00
    UTG+1 shows (three of a kind, Sixes)
    Hero shows (three of a kind, Deuces)
    UTG+1 wins $206.00
    (Rake: $3.00)

    Villain po 30 rekach w miare tag, ale to raczej o niczym nie znaczy. Jest jakas linia, ktora pozwala zredukowac straty w longrunie?

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Może call na flopie? Drawów się nie boimy, a w takim multipocie w miarę myślący gostek od razu wywącha u nas monstera...
    Z drugiej strony ten raise pre flop do 3$ po 1 limpie z wczesnej pozycji wygląda na trochę za mały jak na standardowego TAG-a, możemy więc domniemywać, że jednak mamy do czynienia ze słabszym graczem, który nie zrzuci tu KQ, AQ ani KK+, więc twoja linia wydaje się optymalna.
    Jeśli jednak wiem, że to regulars, wolę call na flopie.
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 19-10-2009 o 21:28

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Czy naprawde trafiajac seta na suchym boardzie chcesz minimalizowac straty?

    edit
    Tez gram check-raise flop. Reprezentujesz w ten sposob sporo rak, w tym blefy. Poza tym nie masz pozycji i po check-callu niewygodnie gra sie na kolejnych streetach.
    Mozesz zredukowac straty grajac check-call na kazdej ulicy, ale to jest w stylu weak passive nitow i imo EV-.
    Ostatnio edytowane przez Gratek ; 19-10-2009 o 21:56

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    no wydaje mi sie, ze jest to bardzo spolaryzowany spot i nie dostane wiecej akcji od czegos innego niz inny set. Jezeli opp nie jest idiota to praktycznie nigdy AQ

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Gratek Zobacz posta
    edit
    Tez gram check-raise flop. Reprezentujesz w ten sposob sporo rak, w tym blefy.
    Tzn. że np. donkbet nic nie reprezentuje? Tak poza tym IMO C/R bluff jest generalnie idiotycznym pomysłem. Donkbet jest tańszy, przy czym mam na myśli jakiś znaczący bet a nie 1BB. Co oczywiście nie znaczy, że nie należy od czasu do czasu stosować CR bluff.

    A wracając do tematu to IMO nie ma linii minimalizującej straty bo ja chcę się tutaj zestakować przeciwko normalnemu graczowi. Nienormalny gracz to jakiś turbo nit, ale ten z kolei nie podbijałby preflop niskiej PP.

    jdx

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Zalezy od przeciwnika, ale grajac check-raise mozesz zostac oceniony na kradziez i dostac resteal z szerokim zakresem.
    Nie raz widzialem jak agresor gral 3bet na boardzie o podobnej strukturze z pocketem nizszym niz najwysza karta na boardzie, prawdopodobnie liczac na wywalenie TP (zapewne przy sporym wplywie tiltu/frustracji).
    Jak najbardziej na flopie dostajesz tu call od KK+, AQ, KQ (rowniez akcje darzaca do allinow) i czesto od nizszych pocketow (villain z pozycji zobaczy co zrobisz na turnie).

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    a co `normalny gracz` moze miec tutaj stackujac sie w 5 osobowym pocie? (na p2p tez twierdza, ze to cooler)

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    169
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    Jest jakas linia, ktora pozwala zredukowac straty w longrunie?
    wtf?

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Tzn. że np. donkbet nic nie reprezentuje? Tak poza tym IMO C/R bluff jest generalnie idiotycznym pomysłem. Donkbet jest tańszy, przy czym mam na myśli jakiś znaczący bet a nie 1BB. Co oczywiście nie znaczy, że nie należy od czasu do czasu stosować CR bluff.
    Check / weak raise bluff jest bardzo popularnym zagraniem na tym limicie. Nie chodzi tu chyba o to, czy check/raise bluff jest ok, czy nie, tylko co tym staramy sie reprezentowac. A napewno spory % takich zagran jest odczytanych jako blef
    Donk bet z blinda w 5 way duzo czesciej oznacza monstera niz ch/r.

    @krolewicz: nie wiem, czy temat jest spowodowany bad runem, ale szukasz dziury w calym.

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    jak najbardziej nie, tylko po tym rozdaniu zastanowilem sie dluzej i naprawde, w ciagu miesiaca mam rozegrane ponad 100k rozdan i nie przypominam sobie, zeby w takim spocie jakikolwiek sensowny zawodnik mial cos innego niz seta.