Strona 8 z 82 PierwszyPierwszy ... 6789101858 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 818
  1. #71
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180

  2. #72
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Wypowiedz z 17 min o Francuzach co nie moga uczestniczyc w lidze jesli reklamuja buka. Wczoraj zdaje sie ogladalem skroty LM i zdaje sie Bordo mialo na koszulkach Betclic. Internet zalany francuzami grajacymi w pokera. Co oni pieprza?

    Strasznie wkur*** prowadzaca imo. Nie ma pojecia o czym mowi a probuje ciagnac za jezyk idiotka.

    "Nie ma mozliwosci sprawdzenia wieku mlodych korzystajacych z bukow/kasyn internetowych" - jest i to robia te firmy.

    "Zakaz reklam" - Ktos sobie zaklada firme w Polsce. Nazwijmy to marketingowa. Nazywa ja "expekt". Wywiesza reklame na stadionie swojej firmy. Po problemie.

    Nie dam rady raczej dosluchac tego do konca...pani jakby miala jakies doswiadczenia zle z "hazardem"

    Ogladam dalej. Psychiatra sie wypowiada. Pierwsze sensowne zdanie w calym programie i po tym pytanie niszczace wszystko "a czy to jest tak niebezpieczne jak alkoholizm?" i klimat pada
    Ostatnio edytowane przez Kejsper ; 22-10-2009 o 13:40

  3. #73
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Jestesmy w czarnej D co do LM to cos w tym jest, bo próbóją to obejść - wczoraj na koszulkach zamiast Bwin widziałem WIN.COM a na tej stronie dopiero jest przekierowanie do bwin-a

  4. #74
    http://biznes.onet.pl/na-braku-opoda...2,1,news-detal

    Trochę bardziej optymistyczny artykuł. Najprawdopodobniej nic sie nie zmieni w najbliższym czasie a fajnie, że wreszcie ktoś zauważa, że legalizacja hazardu online moze wiecej korzysci wszystkim przynieśc niż strat.

  5. #75
    Na wczoraj i na dzis jestem optymista i mam chec oddania glosu na PO moze (poprzednie wybory i jeszcze poprzednie byl to PiS)ale jezeli moje oczekiwania beda płonne i poker w polsce zostanie zakazany to wyjezdzam na slowacje i PO mam na przeciwnym biegunie jesli chodzi o wybory. Tej opcji nie biore pod uwage bo ona po prostu nie miesci sie w glowie!!! a Wy jak to widzicie co to bedzie?

  6. #76
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    342
    Skojarzyło mi się to wszystko trochę z akcją anty-PZPN. Może należałoby zrobić coś takiego? Dla polityków liczy się WYŁĄCZNIE poparcie społeczne. A społeczność pokerowa nie dość, że jest nieźle zintegrowana (choćby poprzez takie fora jak to), to jeszcze w dodatku reprezentuje najbardziej łakomy kąsek wyborczy. Podejrzewam, że gros polityków nie ma pojęcia ilu nas jest. A przecież wystarczy popatrzeć na jakieś freerolle dla Polaków na PSie: 2-3 tys. jednorazowo. Do tego tysiące graczy on-line, którzy we freerollach nie grywają.
    Ile to będzie potencjalnych głosów? 30 tysięcy? 50? A do tego dodajmy akcję a la "schowaj babci dowód" - podłączanie pełnoletnich członków rodzin i znajomków, którym i tak wszystko jedno na kogo zagłosują.

    Nikt w sumie nie oczekuje sformalizowania pełnej samowolki. Chciałbym móc wypłacić na swoje konto uczciwie wygrane w pokerroomie pieniądze. Chcą wprowadzić podatek rozliczany rocznym PIT-em? Proszę bardzo.

    Niestety cała sprawa źle wygląda. Poker dostanie po łbie niejako przy okazji tworzonej na polityczne zamówienie i "na chybcika" ustawy (anty)hazardowej. Rząd będzie chciał pokazać swoje czyste (chłe chłe) ręce i wykazać się bezlitosną srogością ustawową.
    Zupełnie serio obawiam się wrzucenia pokera on-line do jednego wora z bazarowymi kantami w tzw. 3 karty...

  7. #77
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Dobry pomysł Xolo, najlepiej by było zrobić jakąś stronę i się wpisywać tak jak to ma miejsce w akcji anty PZPN, tak by politycy rzeczywiscie zobaczyli ile głosów mogą zyskać/stracic.

    PS: może związek pokerowy ( czy tam federacja jak zwał tak zwał)by się tym mógł jakoś zająć?
    Ostatnio edytowane przez totoryl ; 25-10-2009 o 21:24

  8. #78
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    ja to już się boję otwierać ten wątek w oczekiwaniu na najnowsze wiadomości

  9. #79
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    151
    Federacja juz jest ale moim zdaniem jak na razie to porazka na calej linii. Juz dawno powinna powstac taka strona...

  10. #80
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Może jeszcze chcecie się podpisywać prawdziwym nazwiskiem na takiej stronie? Powodzenia a petycję wyślijcie od razu do urzędu skarbowego.

    Nie sądzę, żeby politycy się w jakikolwiek sposób przejęli taką inicjatywą, szczególnie przy obecnej nagonce na hazard. Poza tym raczej niewielką część społeczności pokerowej działanie rządu czy opozycji skłoni do głosowania na te partie. Ja np. na sld, po czy pis nie zagłosowałbym nawet gdyby obiecali zasiłki do bankrolla.