Strona 37 z 82 PierwszyPierwszy ... 27353637383947 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 370 z 818
  1. #361
    Cytat Zamieszczone przez Kane1910 Zobacz posta
    Akurat TW Boni/Znak ma spore doświadczenie w aspektach donoszenia i kontroli więc uważam że jest to właściwa osoba jeśli chodzi o kontrolę hazardu internetowego

    Lyyyyberały
    On - choć jak widać nie tylko on - ma trochę inne pojęcie wolności niż normalny człowiek.

    A co do afery Rychu już nie na 90% ale na 100% załatwimy - konkurencję zabijemy - więc przy zdecydowanym wzroście ruchu w kasynach te 5% podatku więcej to tyle co nic

  2. #362
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez shovsky Zobacz posta
    Uważasz, że nie opłaca się zapłacić 20%, za to żeby móc legalnie utrzymując się z pokera kupić dom czy samochód? Oczywiście nie mam zamiaru cię przekonywać, ale myślę że jesteś jednak w miejszości.
    10% wygrywa, pewnie z 0.01% zarabia tyle ile piszesz.

    Ja tam na przykład nie mam zamiaru płacić podatku. Z podatkiem będzie się tylko opłacało grać ludziom, którzy robią to zawodowo (czytaj napierdalają nie wiadomo ile rozdań miesięcznie). Jak pomyślę o graniu 10k rozdań miesięcznie z winratem 4-5bb/100 a potem oddaniu 20% tego to sorry, ale wolę sobie ulotki poroznosić za taką samą kasę i bez stresu (od 200NL może na ulotkach mniej zarobię). A jak fishe będa mieli się rozliczać jeszcze ze swojej gry to z US to gwarantuję ci, że przestaną napływać.

  3. #363
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    16
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Jemu chodzi ewidentnie o gry keszowe - zakazac, zostawic turnieje. Jak prac? to nawet oni wiedza : kiedys o tym pisalem, wystarczy miec 100k np z narkotyków, idziesz do kasyna z 9 znajomymi, każdemu dajesz 10k w łape i sie umawiacie, ze maja chip-dumpowac do ciebie - po godzinie gry dostajesz papier na legalne 100 tyś.
    Bzdura, chyba, ze podasz gdzie taka praktyka ma miejsce. Kasyna maja prawo i obowiązek odmówienia wydania zaświadczenia w każdej wątpliwej sytuacji i/lub powiadomienia Głównego Inspektora Finansowego o tzw. "podejrzanej transakcji", a taki donos rzadko komu wychodzi na zdrowie. Sam znam co najmniej kilku regularnych graczy, którym wydania zaświadczenia odmówiono i nikt z tym nie dyskutował, bo to nie ma sensu, w tej kwestii nie wygra się ani z kasynem, ani z UC, ani z US, a im dalej tym gorzej. I uwierz mi, ze jest wiele łatwiejszych niż poker sposobów na wypranie pieniędzy w kasynie (czytaj - uzyskanie zaświadczeń o wygranej), co chyba najdobitniej potwierdził śp. Pershing, utrzymujący się przecież z wygranych w kasynach. I to jest właśnie absurd całej sytuacji, że nasi decydenci nie mają o tym zielonego pojęcia.
    PS. Rozumiem, ze rozmawiamy o praniu konkretnych pieniędzy a nie o kwotach równych miesięcznemu kieszonkowemu średnio zamożnego licealisty.

  4. #364
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Byc moze masz wieksze doswiadczenie w tej kwestii - ja pisalem teoretycznie (sprawa Piskorskiego przeszla wszystkie przekrety i zostala umorzona) ale z drugiej strony jesli wygralbys faktycznie np 20k i odmowiliby Ci zaswiadczenia to co masz zrobic? troche dziwne jest to co piszesz ze odmawiaja zaswiadczenia, chyba ze to bylo raise prawie za calosc - allin - fold. Jak cos robic to z glowa.

  5. #365
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    ale z drugiej strony jesli wygralbys faktycznie np 20k i odmowiliby Ci zaswiadczenia to co masz zrobic? troche dziwne jest to co piszesz ze odmawiaja zaswiadczenia
    Tylko wtedy jeśli mają konkretne podejrzenia, nie mogą nie wydać od tak sobie, muszą być jakieś dowody, argumenty.

  6. #366
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    10% wygrywa, pewnie z 0.01% zarabia tyle ile piszesz.

    Ja tam na przykład nie mam zamiaru płacić podatku. Z podatkiem będzie się tylko opłacało grać ludziom, którzy robią to zawodowo (czytaj napierdalają nie wiadomo ile rozdań miesięcznie). Jak pomyślę o graniu 10k rozdań miesięcznie z winratem 4-5bb/100 a potem oddaniu 20% tego to sorry, ale wolę sobie ulotki poroznosić za taką samą kasę i bez stresu (od 200NL może na ulotkach mniej zarobię). A jak fishe będa mieli się rozliczać jeszcze ze swojej gry to z US to gwarantuję ci, że przestaną napływać.
    Peri ten post to jest

    Jeśli ktoś przegrywa czy stoi w miejscu to nic nie płaci. Jeśli ktoś zarabia mało np wpadną mu średnio 200zł na miesiąc to też pewnie nic nie zapłaci (rozumiem że tak jak wszędzie obowiązuje kwota wolna od podatku, która wynosi chyba około 3000zł).

    Jeśli ty na NL50 łącznie z rb zarabiasz niewiele więcej niż przy roznoszeniu ulotek.... no to nie wiem co powiedzieć...


    A co do prania brudnych pieniędzy. Po co chodzić do kasyna, dogadywać się z innymi graczami (nigdy nie masz 100% pewności, że cię nie oszukają). Idziemy do naziemnego buka, obstawiamy kilka meczy na oddzielnych kuponach. W innym punkcie obstawiamy te same mecze, ale przeciwne zdarzenia (oddzielne kupony). Możemy to powtarzać w różnych punktach i w ten sposób kasa wyprana.

    Jaki wniosek? Trzeba zamknąć buki naziemne I co panie Boni?? Ale jak tu zamknąć jak przynoszą wam dochody i jeszcze prawdopodobnie to oni lobbowali za zakazem gry u buków internetowych.

  7. #367
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    Peri ten post to jest

    Jeśli ktoś przegrywa czy stoi w miejscu to nic nie płaci. Jeśli ktoś zarabia mało np wpadną mu średnio 200zł na miesiąc to też pewnie nic nie zapłaci (rozumiem że tak jak wszędzie obowiązuje kwota wolna od podatku, która wynosi chyba około 3000zł).

    Jeśli ty na NL50 łącznie z rb zarabiasz niewiele więcej niż przy roznoszeniu ulotek.... no to nie wiem co powiedzieć...
    Co jest co jest? Rozpisują się tutaj jak to chcą domy, samochody kupować, a kto tak wygrywa? Poza tym niby jak poker będzie zalegalizowany to myślicie, że jakiś bank da kredyt komuś kogo dochód pochodzi tylko z pokera. A już widzę jak wszyscy zarabiają tyle, że za gotówkę domy kupują.

    Poza tym Adam ty nawet nie zarabiasz tyle ile byś zarobił na ulotkach więc nie wiem co cię śmieszy. Policz ile to jest 10k rozdań z winratem 5bb/100 na 50NL.

  8. #368

  9. #369
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    99
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    O co im kurna wszystkim chodzi z praniem brudnych pieniędzy????? Wytłumaczy mi ktoś, jak na Pokerstars wyprać brudne pieniądze?
    - powiedzmy ze w Polsce masz pieniadze pochodzące z przestepstwa, wplacasz na ps. Umawiasz sie z gosciem z kraju gdzie poker online jest legalny. przegrywasz w HU, on wyplaca, bierze zaswiadczenie i pieniadze sa juz czyste... proste.

    Problem dotyczy tez kasyn naziemnych w Polsce i dlatego ustawodawca chce wykluczyc pokera, poniewaz nie ma pomyslu jak wylaczyc pokera z wydawania zaswiadczen.

  10. #370
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez redpek Zobacz posta
    Problem dotyczy tez kasyn naziemnych w Polsce i dlatego ustawodawca chce wykluczyc pokera, poniewaz nie ma pomyslu jak wylaczyc pokera z wydawania zaswiadczen.
    Zgadza się, ale rozwiązanie jest proste - zakazać wydawania zaświadczeń z Holdem'a zamiast go likwidować.