Strona 28 z 82 PierwszyPierwszy ... 1826272829303878 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 818
  1. #271
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez indigo Zobacz posta
    wpadnie do mnie policja z polskim Eliotem Nessem na czele
    Z Agentem Tomkiem!!

    Oczywiście, że może wpaść, nie tylko po ustawie, ale nawet teraz. Naturalnie o ile udowodni, że gracie na pieniądze.

  2. #272
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    16
    Wszyscy Gadajom Ze To Wolny Kraj Mi Sie Tak Nie Wydaje .i Tak Zrobia Jak Bendom Chcieli,udupiom Nas Kiedy Bendom Chcieli.trzeba Zlozyc Pozew Do Komisji Europejskiej Albo Uokik Ze Rzad Swoimi Dzialaniam Ustawami Chce Doprowadzic Zeby Totalizator Stal Sie W Polsce Monopolistom W Grach Hazardowych Bo Takim Wlasnie Gownem Jest Totek.coraz Mniej Ludzi Mlodych W Niego Gra Wybierajac Inne Formy Hazardu A To Im Jest Nie Na Reke Bo Majom Mniejsze Wplywy.i Po Co Glosowaliscie Na Po Na Tuska Trzeba Bylo Bylo Glosowac Na Lepera Obiecac Mu Worek Owsa Dwa Prosiaki Z Kazdego Turnieju I Wtedy By Bylo Wszystko Git.

  3. #273
    Wczoraj opublikowane założenia do nowej Ustawy http://www.mf.gov.pl/_files_/bip/bip...7_10_09_rm.pdf

    ...na szczęście to tylko założenie, więc nie ma powodów do paniki. Tusk też chciał kastrować pedofili a się okazało, że nie może,heh.

    4.2. Turniej gry w pokera
    Podmiot urządzający turniej gry w pokera jest obowiązany przedstawić organowi, który udzielił zezwolenia, w terminie 30 dni od dnia zakończenia turnieju, szczegółową informację
    o osobach, które osiągnęły dochód z gry i rozliczeniu podatku.

  4. #274
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Cytat Zamieszczone przez flexstyle Zobacz posta
    to ja Ci obrócę twoje pytanie i spytam tak - w jaki sposób aktualny rozwój tej spółki i jej aktualna sytuacja i dochody wpłyną na to ile kupisz jej akcji ? odpowiedz sobie sam ...
    giełda oczywiście ma cechy hazardowe, ale to tylko jakieś tam cechy i podobieństwa, podobnie jak w Texas Holdem nie można po prostu powiedzieć, że to jest hazard ... kupując akcje danej spółki jednak czymś się kierujesz, podobnie jak na pre flopie w Texas Hold`em oceniając siłę karty .... jeden wielki organizm, wszystko się ze sobą łączy przyczynowo - skutkowo i nie można mówić, że giełda to tylko nieprzewidywalna gra, bo nie byłoby wtedy maklerów, doradców itp.
    Ja pierdole, napisales ze kupujac akcje spolki pomagam w jej rozwoju wiec mi uargumentuj w jaki sposob zainwestowanie przeze mnie 20 mln PLN w Orlen pomoze w rozwoju tej spolki...

    Zdazyles juz napisac o jakis kursach dolarow / zlotowek indeksach a nie odpowiedziales na proste pytanie...

    A odnosnie pokera i zarobkow i legalnosci:
    moze ktos napisze zapytanie do US, mowiace o wyjezdzie do anglii w celu podjecia gry zawodowej w pokera i kwestii legalizacji tych pieniedzy w PL...
    Anglia jest tu dobra, bo nie ma problemu podwojnego opodatkowania, poker jest legalny i popularny do tego tutaj instytucje rzadowe sa malo wspolpracujace (bardzo trudna jest np ekstradycja z UK).

  5. #275
    Dwa, pytanie:

    W przypadku skuteczniejszego egzekwowania e-hazardu w Polsce,
    Jakie jest ryzyko, Polski rząd wyegzekwuje zakaz akceptowania w pokeroomach graczy z Polski? (np tak jak niektóre kasyna nie przyjmują graczy z USA, czy z Rumuni bodajże).
    Bo zakłam, że same kasyna nie zaczną nas banować dopóki rząd nie podejmie jakiś interwencji w tą stronę? Na razie zapowiedział blokowanie dostępu przez providerów, a to można VPNem obejść.

    I druga sprawa, np. gdyby kasyna zaczęły nas banować teraz, to czy właśnie zmiana ip na brytyjskie i granie z kraju gdzie jest to legalne rozwiązało by sprawę, czy to jest ban na narodowość a nie na miejsce skąd sie gra/gdzie się mieszka?

  6. #276
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    wyobrazni troche, zyjesz w UE... To tak jakbys nie mogl kupic marichuany w holandii bo masz PL paszport....

  7. #277
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    12
    Jeśli nie zablokują lotto (a nie zablokują bo dużżża kasa) to chyba będzie to mocny argument dla firm bukmacherskich itd., że coś tu jest nie tak..

    Ewentualnie mógłby ktoś znany publicznie zaprosić Tuska do zagrania 100 HU w Holdema i 100 HU w Multilotka - mogłoby się okazać która gra jest losowa, a że pojedynek i tak nie doszedł by do skutku to chociaż nagłośniony by sprawę

  8. #278
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180

  9. #279
    Cytat Zamieszczone przez eLPe21 Zobacz posta
    wyobrazni troche, zyjesz w UE... To tak jakbys nie mogl kupic marichuany w holandii bo masz PL paszport....
    Przecież ETS wydał orzeczenie w sprawie Portugalii, z którego wynika, że hazard jest sprawą krajową i ograniczenia nakładane przez państwa członkowskie nie łamią prawa wspólnotowego.

  10. #280
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    118