Strona 43 z 82 PierwszyPierwszy ... 33414243444553 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 421 do 430 z 818
  1. #421

  2. #422
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Niestety sprawa nabiera tempa, mała szansa że to się zmieni :/
    Stanowcze nie to oni maja w d...
    Koniec internetowej wolności w Polsce - rząd szykuje art. 170a- Onet.pl - Wiadomości -06.11.2009

  3. #423
    Który wariant wygra i dlaczego liberalny ? Kasa, misiu, kasa dla budżetu.

    Tusk podkreślił, że podczas zaplanowanego na godz. 10 spotkania z klubami parlamentarnymi będzie pytał m.in. o ocenę dotyczącą zakładów bukmacherskich w internecie: "czy delegalizować je, czy nie".

    - Poza internetem nie zakładamy eliminacji tych zakładów, jako mało groźnych w porównaniu do automatów o niskich wygranych. Mamy dwa warianty - eliminujący jakiekolwiek gry i hazard w internecie i ten bardziej liberalny - mówił premier.

  4. #424
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Tusk negocjuje. PSL za zakładami bukmacherskimi w internecie

    psl jest za internetem. moze jednak cos z tego bedzie?

  5. #425
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    To już PSL jest bardziej liberalne od zakłamanej PO...

    No nic, w życiu nie spodziewałem się, że będę trzymał kciuki za tym, by strazak Waldemar przeforsował jakiś swój pomysł...

  6. #426
    Pawlak sie właśnie wypowiada po tym całym spotkaniu. Z tego co wyłapałem to nie bedzie mozliwosci zalegalizowania dochodów pochodzących hazardu internetowego ale np. zakłady bukmacherskie będą dozwolone. Niedługo na necie ma sie pojawić ten projekt ustawy to zobaczymy...

  7. #427
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Przecież to jedno drugiemu przeczy można grać ale nie można wygrywać

  8. #428
    Pawlak wyraźnie broni e-gamingu! Brawo!!!


    PS: Zmieńcie tytuł tego tematu bo Boni już dawno przestał głupoty gadać...w ogóle przestał się (na szczęście) wypowiadać w sprawach o których nie miał pojęcia.

  9. #429
    Wiem ze to sobie przeczy. Zaraz na TVN 24 konferencja Tuska.

  10. #430
    brawo MR PAWLAK !!! PSL