Strona 13 z 82 PierwszyPierwszy ... 311121314152363 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 818
  1. #121
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez pepone Zobacz posta
    No to Tusk nam dojebał.

    To co mówi to bedzie ostra jazda dla gier internetowych.

    Miejmy nadzieje, że jednak pozostanie wszystko po staremu.
    +1

    Sam nie wiem juz czy to tylko poazkowka czy naprawde beda wstanie nas az tak monitorowac.

  2. #122
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    ciekawy jestem ile osob spotka sie kolo apartamentu tuska

  3. #123
    POpierdoliło ich chyba

  4. #124
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    tusk to taki populista ze hey.go tylko obchodza glosy wyborcow srodka..mniejszosci go nie obchodza

  5. #125
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    28
    Donald jak to mówi to ma kiepską minę. Wydaje mi się że oni kmpletnie nie wiedzą co robią. Porównał tą ustawę do prohibicji. Tempo prac jest zastraszające. Mają to napisać w tydzień , góra dwa i natychmiast przyjąć to w sejmie bez żadnych poprawek. Wszystko na ślepo. Tragedia.

    to co dotyczy nas ma się nastepująco:

    - całkowity zakaz reklamy tej branży w jakichkowliek mediach

    - monitorowanie połaczeń wg ip i ich blokada z wszelkimi stronami tej treści

    - całkowity zakaz przelewów

    - turnieje w pokera legalne tylko w kasyna ( premier uzył słowa poker) , ale te gry mają być na nowo opodatkowane.

    - zakłady wzajemne naziemne typu sts 25% podatku - lol

    Jesli oni nie blefują to zostało około 2 miesięcy spokojnej gry

  6. #126
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    wynik tego wszystkiego=strata tysiecy miejsc pracy i min 1mld mniej w budzecie.piekny liberal z tego tuska..

  7. #127
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    nigdy Tuska nie lubiłem, zawsze coś mu źle z oczu patrzyło, conajmniej jakby mu ktoś spalił dom ... koleś coś sobie uroił, że wyciągnie kraj z kryzysu i chce to między innymi zrobić tą ustawą ... J. Kaczyński jest the best i już tylko w nim ratunek

  8. #128
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    67
    no tak ale jesli nawet wykryja, ze ktos sobie pyka w pokerka przez neta to co wtedy? do wiezienia beda wsadzac czy jak?

  9. #129
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    nie sadze,ze do wiezienia ale kara taka,ze wolalbys nigdy w pokera nie grac(no..jezeli jestes regsem na 500/1000 to nie :P

  10. #130
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Co za pojebany kraj, zamiast zrobić podatek i na tym zarabiać to on woli wydawać grubą kasę żeby to zwalczać OMG! Mam nadzieję że nikt z was już na nich nie odda głosu ;/