Strona 71 z 82 PierwszyPierwszy ... 2161697071727381 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 701 do 710 z 818
  1. #701
    ktoś mi to wyjaśni? Kapica twierdzi, że poker nie podlega ustawie, a ustawa twierdzi co innego. WTF???

  2. #702
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Czytaj: urzędnicy sobie zdecydują

  3. #703
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    Nie sadze by Kapica byl swiadom tego co to poker..

  4. #704
    ale ten cały Kapica powiedział, że "jasno określiliśmy, że poker sportowy nie podlega ustawie". i gdzie to jest "jasno określone"? bo na pewno nie w ustawie...

  5. #705
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez Dunkleosteus Zobacz posta
    ale ten cały Kapica powiedział, że "jasno określiliśmy, że poker sportowy nie podlega ustawie". i gdzie to jest "jasno określone"? bo na pewno nie w ustawie...
    nie ma co patrzec na jego wypowiedzi. w czasie gdy jest na swoim stanowisku juz 4 razy zmienial zdanie. rob co uwazasz za sluszne - podpowiada zdrowy rozsadek...

  6. #706
    naprawde niezłe, ciekawe czym się różni poker sportowy od niesportowego pewnie tym że w drugim przypadku podczas gry popija się JD.

  7. #707
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    sportowy = turnieje, keszowy = hazardowy - mam nadzieje ze tego sie beda trzymac. Niestety na chwile obecna nawet federacja pokera sportowego nie ma definicji tegoz pokera.

  8. #708
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    12
    A ja mam nadzieję, że nie. Granie keszowe jest moim zdaniem dużo bardziej praktyczne. Grasz kiedy chcesz, ile chcesz. Są ludzie, którzy z tego żyją. A czy keszowe, czy turniejowe, to jest przecież ten sam sport! To jest nieźle chore, że ktoś chce to rozgraniczać. To tak jakby ktoś pozwolił na granie w polskiej lidze piłkarskiej, a nie pozwolił na granie w pucharze polski. Ale cóż - socjalizm. Wynajduje się problemy na siłę, bo urzędnikom i innym takim się nudzi i chcą pokazać, że są do czegoś potrzebni. Powinno to być zrobione tak: wypłacasz pieniądze z konta dajmy na to w expekcie, czy ps, i firmy te zatrzymują z tej kasy jakiś rozsądny procent (3-5%), który jest podatkiem, przekazywanym państwu. Tak jak w bukach naziemnych. I tyle! Po "problemie".

    Czyli teraz trzeba czekać kilka miesięcy. Rząd będzie się konsultował z KE. Jak myślicie jak to się skończy? I czy w razie czego będzie można to obejść, jeśli zabronią pokera w sieci?

  9. #709
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Obejsc sie da zawsze, tu akurat nie problem - zakaza cos co jest zakazane czyli nie zmieni sie nic, ew. trzeba bedzie omijac wplaty/wyplaty poprzez konta bankowe - wplata to np Ukash,Paysafecard a wyplaty - karty NT,MB. Co do sportowego mialem na mysli gre live, ligi lokalne itd. zeby nie traktowac to jak hazard - jest wpisowe, walczymy o "nagrody". W cash'u jest ten problem ze mozna przegrac cala wyplate jednego wieczoru, a w turnieju odpadniesz i do domu

  10. #710
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    nie chodzi o "obejsc" / "nie obejsc" , ja chce grac legalnie a "obchodzenie" to bedzie granie nielegalne... Jeden huj czy bede gral w pokera czy kradl samochody, z prawnego punktu widzenia jedno i drugie to przestepstwo. Chodzi o to aby pozwolili nam te huje kurwa jego mac przepraszam ze sie unosze ale kurwica nie bierze, pozwolil nam legalnie grac, legalnie placic podatki i legalnie wydaca kase zarobiona na pokerze!!!!!