Strona 12 z 82 PierwszyPierwszy ... 210111213142262 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 818
  1. #111
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    ciekawe jak ma wygladac zabronienie zakladoww sportowych
    boni to naprawde nie myslacy facet

  2. #112
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    224
    wczoraj ogladalem program " plus minus" - chyba tak sie nazywal gdzie analitycy i ekonomisci wypowiadali sie na temat e-hazardu. wniosek był taki ze nie da sie tego procederu zatrzymać i jedyna opcja jaka jest racjonalna to unormować to jakoś prawnie aby państwo mogło pobierać pieniądze

  3. #113
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Cytat Zamieszczone przez zuber Zobacz posta
    wczoraj ogladalem program " plus minus" - chyba tak sie nazywal gdzie analitycy i ekonomisci wypowiadali sie na temat e-hazardu. wniosek był taki ze nie da sie tego procederu zatrzymać i jedyna opcja jaka jest racjonalna to unormować to jakoś prawnie aby państwo mogło pobierać pieniądze
    Nalać im, dobrze prawią

  4. #114
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    dopuki w Polsce jest totalizator sportowy i te wszystkie loterie to wedlug mnie nie mamy co marzyc o legalizacji pokera bo te kurwy nie dopuszcza do tego bo by stracili w huj klientow w totolotkach

  5. #115
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    gorian,nie rozumiem argumentu..sadzisz,ze ci ktorzy teraz graja w lotka,nie graja teraz w pokera bo jest nie legalny? albo bedzie legalny poker to przestana grac w lotka i zaczna grac w pokera?
    przeciez totalizator nie ma nawet monopolu..

    totalizator sportowy ma lepsza oferty niz millenium itd i o niebo latwiej wydobyc od nich wygrane pieniazki :P

  6. #116
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    Nie o to, a przynajmiej nie w calosci. Chodzi mi glownie o sam fakt ze taki totalizator sportowy gdzie ich loterie i wygrane z ktorych rzad ma zyski roczne liczone pewnie w mld zł, nie dopusci zeby poker po jego uregulowaniu mogl by byc jakas konkurencja dla tych totolotkow i mogl by im zabierac klientow przez ktorych dochody z totalizatora mogly by znacznie sie obnizyc, czego napewno rzad by nie chcial, wiedz i majac zapewnione tak ogromne zyski z tych totolotkow. Wiadome ze lepsze 10% podatku od kilkunastu milionow ludzi codziennie niz nawet 20% od pokera ktory i tak nie bedzie mogl by byc kontrolowany w pelni. Dlatego wydaje mi sie ze rzad zamiast chciec uregulowac pokera chce z nim wlasnie walczyc. Wydaje mi sie moze to miec jakis sens choc glownie to sa moje osobiste przemyslenia, wiec moge sie mylic
    Ostatnio edytowane przez Gorian1 ; 27-10-2009 o 15:50

  7. #117
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    tusk wlasnie sie wypowiada.chca prawie wszystko zabronic lol.podwyzszyc chca podatki LOL.zaklady wzajemne z 10 na 25% itd.
    Ostatnio edytowane przez ucio ; 27-10-2009 o 15:53

  8. #118
    Chyba nie ma wątpliwości co będzie .

    Przy 10% stawce już mało kto tam gra...

  9. #119
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    wow chca monitorowac ips i przelewy finansowe 0_0.no to klapa dla mieszkajacych w polsce

  10. #120
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    No to Tusk nam dojebał.

    To co mówi to bedzie ostra jazda dla gier internetowych.

    Miejmy nadzieje, że jednak pozostanie wszystko po staremu.