Strona 30 z 82 PierwszyPierwszy ... 2028293031324080 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 818
  1. #291
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez rayo1985 Zobacz posta
    + karta neteller i wyplaty poza granicami naszego ''ukochanego'' kraju i mysle ze powinno starczyc
    Zgadza się, ale czy o to chodzi, żeby całe życie siedzieć w stresie jak np diler narkotykowy? :-/

  2. #292
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    Gents,to wstzystko wynika z jednego bardzo prostego powodu.Wiadomo,że jak nie wiadomo o co chodzi,to chodzi o kassę.Pierdolenie o szczytnych ideałach i zdrowiu moralnym społeczeństwa/zakaz hazardu/ma na celu przykrycie bezsilności rządzących,którzy nie wiedzą jak z hazardu ściągnąć skutecznie podatek-zatem blokada,temat do zamrażarki,a wrócimy do niego,gdy będziemy wiedzieli jak z tego wycisnąć szmal.CBDO

  3. #293
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez PogardA Zobacz posta
    Woland ale z tego co rozumiem z wywiadu z tym vice szympansem z ministerstwa finansów takie blokady juz działają u nas przy portalach faszystowskich, rasistowskich, więc jak dopiszą w ustawie hazardowe domeny to przecież może być problem...
    O ile wiem, to strony np. faszystowskie są zwalczane skutecznie dopóki są fizycznie ulokowane w naszym kraju, lub w kraju z nami współpracującym. Wtedy po prostu nakazuje się operatorowi utrzymującemu hosting danego serwisu jego likwidację (co oczywiście skutkuje pojawieniem się go znowu w innym miejscu).

    Jeśli rozważamy pokerroom zarejestrowany na Arubie, to jedyną możliwością odcięcia od niego Polaków jest blokada na łączach, czyli filtrowanie całego ruchu wychodzącego z Polski. Oczywiście tu natychmiast wpadają do głowy pomysły z tunelami czy proxy, stąd wydaje mi się tego typu blokada absolutnie niewykonalna.

  4. #294

  5. #295
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Powiem tak, poker roomy i duze firmy poki co spia spokojnie bo nie widac nigdzie w internecie nagonki na powstanie... Mam tu na mysli ze Message of The Day na zadnym roomie nie mowi: wyslij maila z protestem do xx@gov.xx
    wiec oni sie poki co nie martwia Jezeli oni sie nie martwia to ja tez sie nie martwie

  6. #296
    i jeszcze jedno do przeczytania
    Rząd gra ostro. Będzie kontra?

  7. #297
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Mysle ze Tusk poczul sie urazony cala afera. Nie udalo mu sie skubnac korupcyjnego grosza to sie obrazil i takie sa efekty. Dziala jak male dziecko - irracjonalnie.

  8. #298
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    17
    3
    Ostatnio edytowane przez adamadam ; 11-11-2009 o 20:57

  9. #299
    Cytat Zamieszczone przez Devs Zobacz posta
    Chcemy żeby przy grze w pokera nie były prane brudne pieniądze - mówi Michał Boni, minister w kancelarii premiera.

    Źródło: Gazeta Wyborcza Lublin
    Pranie brudnych pieniędzy ? o co caman .Oni chcą poprostu zarobić i tyle .A według mnie z opodatkowaniem pokera to im nie wyjdzie bo poker roomy by miały za dużo straty itp

  10. #300
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wisła
    Posty
    80
    No, to ja mam taki pomysł:
    Żeby coś uznać za hazard, musi to być płatne. Jeśli ktoś zorganizuje jakikolwiek konkurs z nagrodami, w którym udział jest bezpłatny, to o żadnym hazardzie nie ma mowy i każdy może w nim wystartować. Gdyby było inaczej, to trzeba by ścigać np. Adama Małysza za to, że bierze udział, w rozgrywkach z nagrodami pieniężnymi. I druga sprawa: każdy posiadacz strony internetowej może żądać opłaty za dostęp do zawartych w niej informacji. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, żeby taki np. expekt kazał sobie płacić za udostępnienie wyników meczów, statystyki, tabele itp.
    Przykładowo, liga angielska 100$, czeska 10$, polska 0,01$. Klienci wykupujący taki, powiedzmy abonament, mieliby w ramach promocji dodatkową atrakcję, udział w DARMOWYCH turniejach pokera z określoną pulą nagród, zależnych od wykupionej ligi.
    Uczestnictwo w tym turnieju niczym się nie różni od udziału w konkursie np. wiedzy o dokonaniach polskich polityków, więc jest całkowicie legalne, tak samo jak wygrane w nim nagrody.
    I co Wy na to?
    Ostatnio edytowane przez Kerim_Wisla ; 29-10-2009 o 14:39