Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 96
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Ja osobiście reprezentuję właśnie styl rakeback pro, więc smutno by mi było, gdyby rakeback umarł.

    Natomiast kilka tez z artykułu mnie zaskoczyło. Nie rozumiem zupełnie dlaczego bycie rakeback pro wyklucza szkolenie się, a zupełnie absurdalne wydaje mi się twierdzenie, jakoby taka gra nieuchronnie prowadziła do bankructwa. Przecież widzę na bieżąco swoje wyniki z samej gry. I o ile mogę akceptować grę na zero lub na mały minus, bo i tak będę zarobiony, to przecież jeśli minus z gry będzie odpowiednio duży zaalarmuje mnie to.

    Najlepszym dowodem na to, że umiejętności jednak się rozwijają jest pięcie się po drabince stawek. Skoro gracz był na zero na NL10 a teraz jest na zero na NL50, to chyba jednak się czegoś nauczył, nie? A mi akurat ostatnio drugi miesiąc z rzędu udaje się uzyskać zupełnie wystarczający jak na rakeback pro wynik 1ptBB/100, wg mnie właśnie dzięki filmom szkoleniowym, których podobno miałem nie wiem czemu nie oglądać (wg autora artykułu).

    I jeszcze jedno - nie wiem dlaczego tacy gracze są tak często piętnowani przez innych. Przecież rake który zapłąciłem pochodzi z wygranej przez mnie puli. Czyli to zwyczajnie moje pieniądze, które zapąłciłem roomowi. Gdyby room zniósł rakeback i odpowiednio zmniejszył rake to dla mnie wyszłoby na to samo, więc nie wiem czemu obecnie jestem tym "be". A jeśli chcecie odpowiedzieć, że przecież rake nie jest naliczany tylko z wygranych pul, to owszem, ale jako nit bardzo rzadko wkładam dużo do puli, której nie wygrywam. Więc większość włożonego przeze mnie rake'u mieści się właśnie w pulach które poszły do mnie.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    A czy to znaczy że rb na BM czy ipokerze będzie nielegalny? Pytam bo kiedyś będę się przenosił i chętnie również dostałbym jakiś rb,a tu dziś czytam takie coś...

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    A czy to znaczy że rb na BM czy ipokerze będzie nielegalny? Pytam bo kiedyś będę się przenosił i chętnie również dostałbym jakiś rb,a tu dziś czytam takie coś...
    Przede wszystkim to się nie nazywa rakeback, bo jako takiego być nie może. Wszystko jest pozaszywane w różnych bonusach, które generalnie do tego samego się sprowadzają. Ja się na bieżąco konsultuję z Palo jak to wygląda u nich i póki co ma być bez radykalnych zmian czy blokad.


    A, dopiero mi się przypomniało - a co to k***wa za idea żeby blokować cashe, a turków nie? A co to, fee w turkach to coś innego niż rake w cashu??

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    W ogóle jakim prawem blokuja komuś konta...

    Spoko dzięki za odpowiedź.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    W ogóle jakim prawem blokuja komuś konta...
    No to akurat jest proste - każdy room na świecie ma w regulaminie zapis, że mogą Ci zablokować gdy tylko najdzie ich ochota...

  7. #7
    zgadzam sie z postem Wolanda ostatninm jak i pierwszym. sam jestem rakeback pro, i bywaja miesiace w ktorych jest on moim glownym zarobkiem, dlatego tez ogarnia mnie panika gdy widze takie nazwy tematow

    dodam jeszcze ze mam ten sam argument jesli ktos mnie dyskredytuje z powododu grania pod rb. przeciez to sa poniekąd moje pieniądze

    jeszcze jedno pytanie odnosnie artykulu. rozumiem ze osoby ktore dostaly maila o blokadzie dostepu do stolikow a moga grac turnieje to sng tez moga grac?
    Ostatnio edytowane przez rfl ; 04-01-2010 o 17:23

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Nihil novi. Już kilkukrotnie tutaj pisałem że z mojego punktu widzenia, tj. "niedzielnego" gracza z dużym winrate, najlepiej byłoby gdyby wcale nie było rakebacku. Na szczęście pokerownie/sieci również zauważyły ten problem. A ponieważ ich interes jest zbieżny z moim to jest szansa że sytuacja się poprawi. A jeśli komuś nie podoba się rake to przecież może nie grać. Nie ma przymusu.

    jdx

    EDIT: Aha, "od zawsze" zastanawia mnie dlaczego "rakeback pros" nie grają na WPX na którym zupełnie legalnie, bez żadnych deal-i pod stołem, można mieć 75% RB.
    Ostatnio edytowane przez jdx ; 04-01-2010 o 18:21

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Tylko czym się teraz będzie kierował gracz cashowy przy wyborze roomu? Za jakiś czas chciałem się przenieść na inny room (bo gram na FTP i party) ponieważ słyszałem że na BM/ipoker/ongame cashe sa łatwiejsze i jest rake back. Zawsze to jakiś dodatkowy zarobek. Nie jestem rakeback whore, ale uważam iż jak na roomie A daja rb a na roomie B nie daja, to lepiej wybrać room A.

    a dzisiaj czytam w tym arcie, że dupa.

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    188
    caly ten artykul to jakas wielka porażka i głupota