Strona 4 z 82 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 818
  1. #31
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    O co mu chodzi ,bo nie chce mi sie go słuchać.Ma być całkowity zakaz pokera online pod karą śmierci?czy może opodatkowany poker online.Bo jeśli chodzi o zakaz pokera to lepiej palanty mogli by wycofać papierosy z rynku
    Jeśli by doszło do zakazu,tfu tfu tfu to można by było to jakoś obejść?

  2. #32
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Heh głosowało się na to ścierwo to teraz mamy takie kwiatki.

  3. #33
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Mam nadzieje, ze to chwilowe zawziecie ogolnie na hazard w zwiazku z afera hazardowa. Nie chce mi sie wierzyc, ze uda im sie powstrzymac setki tysiecy (jak nie miliony) ludzi grajacych w internecie. Wymagaloby by to zaangazowania jakiegos olbrzymiego aparatu, tysiecy ludzi.
    Mysle, ze dodatkowo kubel ustaw bylby niezgodny albo z konstytucja, albo z unijnym prawem. Nawet tak potezne panstwo jak USA, ktore naprawde powaznie podeszlo do tego problemu, nie jest w stanie tego wyeliminowac.
    Biorac pod uwage "niska szkodliwosc spoleczna czynu" i brak ogolnie rozumianej szkodliwosci hazardu (w pokera owszem niektorzy traca, ale to malutenki odsetek ludzi tracacych na hazardzie, w porownaniu z maszynami, gdzie miliony ludzi wtapia po pol wyplaty i zrozpaczeni wychodza z pubu) mysle, ze temat zaniknie w przedwyborczym natloku spraw.
    Ostatnio edytowane przez Igas ; 16-10-2009 o 19:03

  4. #34
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    jest gdzieś w europie zakazany hazard online?

  5. #35
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez prawyprosty Zobacz posta
    jest gdzieś w europie zakazany hazard online?
    Na szybko przychodzą mi do głowy Niemcy i Włochy.

  6. #36
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    A włochów na b2b stada

  7. #37
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    A Niemcow stada wszedzie

  8. #38
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    274
    Panowie, bez paniki. To tylko kiełbasa wyborcza. Pamiętacie podobne afery dotyczące piractwa, czy pedofilów w necie ?

    Też było mnóstwo szumu, parę telewizyjnych pokazówek i co ? Dziś nikt o tym nie pamięta. Myślicie, że gdyby nie ten nagrany telefon o Mietku i Ziutku, to temat by wypłynął ?

    Przecież te cymbały nie odróżniają asa od pika a komputera od rutera. I oni mieliby coś spłodzić ? Będzie jak z abo telewizyjnym którego nie są w stanie wyegzekwować od lat, a co dopiero pokera przez net.

    Spokojnie, za parę miesięcy kurz opadnie i wszystko wróci do normy. A tym których to nie uspokaja polecam wbicie do gógla 'tor' i można spać spokojnie. No chyba że ktoś odczuwa palącą potrzebę by się stowarzyszyć
    Ostatnio edytowane przez OhMikeYes ; 16-10-2009 o 20:34

  9. #39
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Igas Zobacz posta
    Nie rozumiem co ma poker internetowy do prania brudnych pieniedzy (moze mnie ktos oswieci?).
    Słyszałem o tym że jednemu dilerowi klienci przesyłali kasę przez transfer środków na Poker Stars. Taki sobie ustalił system płatności. Nie wiem czy dil ten wysyłał dragi pocztą, ale bardzo możliwe. I żeby nie było dowodów na koncie bankowym - kasa szła przez poker room.

  10. #40
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Słyszałem o tym że jednemu dilerowi klienci przesyłali kasę przez transfer środków na Poker Stars. Taki sobie ustalił system płatności. Nie wiem czy dil ten wysyłał dragi pocztą, ale bardzo możliwe. I żeby nie było dowodów na koncie bankowym - kasa szła przez poker room.
    a dobry towar mial?