Strona 3 z 82 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 818
  1. #21
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Jeśli ktoś nie ma zupełnie pojęcia o czym mówi to nie liczyłbym na to, że będzie nam w przyszłości łatwiej. A pojęcia nie ma żadna frakcja polityczna i to się szybko nie zmieni.

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez flexstyle Zobacz posta
    dostrzegłeś jasną stronę tego problemu tam gdzie nikt tego nie dostrzegł ale myślę jednak, że nie chodzi im o to żeby zalegalizować, niestety ... ja osobiście jestem oburzony takim projektem ustawy i nie wyrażam zgody na nią jako autor Black Texas i koniec kropka.
    Black Texas to też gra hazardowa? Może się na niego przerzucimy?
    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    prawdę mówiąc nie mam pojęcia. natomiast PO w swoich wypowiedziach okołowyborczych - oczywiście nie jako główny punkt programu - sugerowała uregulowanie sprawy hazardu internetowego (przez co nie rozumiem zakazania go), a teraz chcą zrobić inaczej. wolę jak ktoś nic nie mówi i nic nie robi, a nie wprowadza mnie w błąd.
    Ja wciąż liczę, że zajmą się tym, gdy będą mieli swojego prezydenta. Chociażby podatek liniowy spotkałby się z pewnym vetem, a i PSL nie wiadomo czy by go poparł
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 15-10-2009 o 12:11

  3. #23
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    "Michał Boni ci zabroni"

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095

  5. #25
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    o fuck!!! nie chce emigrowac na wyspy:/

  6. #26
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    może zorganizujemy manifestację przed Sejmem albo Kancelarią Premiera, taką z paleniem opon i petardami ?
    ja przyjdę z megafonem i będę agitował, a Wy zorganizujecie jakieś transparnety ?

  7. #27
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Kim w ogóle jest ten palant? Ministrem od czego?

  8. #28
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez WojtasPolak Zobacz posta
    o fuck!!! nie chce emigrowac na wyspy:/
    Wygląda na to że jednak będzie to konieczne Boni wyraźnie mówi o tym że nie chcą legalizacji hazardu online i pracują nad tym aby skutecznie karać za ten proceder.Czego się więc można spodziewać po tej ustawie?

  9. #29
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    Do jakich innych krajow mozna bedzie emigrowac w razie w..?? Bo Angli nie za bardzo lubie.
    Zapowiada sie fajnie. Pierdolony rzad.

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    224
    do Czech chyba mozna. Ponoć tam nawet poker online jest legalny. Ja mam 40min do granicy z Czechami wiec tragedii nie ma w razie najgorszego