Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Cytat Zamieszczone przez Rado Zobacz posta
    U mnie zupełnie inaczej to wygląda, miejsca: 1807-1966-2298-2168

    Co należy poprawić żeby ulepszyć taką statystykę?
    napewno pushowac w hu prawie kazdy button majac <10bb, chociaz tutaj u Ciebie wielkiej tragedi nie ma i ta roznica 160 gier to mzoe byc zwykle odchylenie, ale trzecie miejsca tragedia... tego miesca sie w ogole nie oplaca na starsach, bo to tylko 1.5bi..
    prawdopodobnie masz za duzy ITM bo sie czesto wczolgujesz do kasy z mikrostackiem, zamiast szarzowac przy 4-5 osobach i zmiejszyc troche ITM a mimo to zwiekszyc ROI

  2. #12
    i tak jestem zdania, ze w turbo hu to loteria... mi juz kilka razy "udalo" sie przegrac ~13k vs 500-600.

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    @8dyb8
    To o czym piszesz sprawdza się nieźle tam gdzie grasz na low stakesach, ale nie możesz sobie pushować 10bb atc przeciwko dobrym regom - wejdź wyżej i spróbuj jak nie wierzysz.

    Przyczyna małej ilości 1 miejsc jest oczywista i absolutnie nie wynika ze skillu grania hu na 10bb (między dobrymi graczami tu nie ma miejsca na skilla, ze słabym graczem autopush) tylko z dużej ilości 3 i 4 miejsc - wczołgiwanie się do pieniędzy powoduje też b częste wchodzenie do hu ze zbyt małą ilością żetonów.

    Inna rzecz to kwestia gamblowania przy 5-6 graczach. Widziałem różne ilości miejsc pomiędzy dobrymi regami i też mają różne wyniki

  4. #14
    no akurat hu z dobrymi regami wyglada tak jak wygladac powinno
    push - fold, push - fold, push - fold, push - fold, push - fold, push - fold, push - fold, push - fold, push - fold, push - fold, push - fold, push - fold, push - fold, push - fold, push - call i flip. sprowadza sie to do ITMa i tego ze nalezy pushowac 85%+ rak, a sprawdzac 15-20% vs 100% push range i jest to calkowicie normalny bieg rzeczy

    stawki czy to 16/27 czy 60 nie ma najmniejszego znaczenia, sprowadza sie to do prostej matematyki

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Hmm... czy mi się wydaje, czy próbujesz uczyć Rado grać hu? W dodatku niestety nie masz racji (poza push/fold przy małych stackach )

  6. #16
    to nie jest moj brak racji, jak macie jakies obiekcje to mailto support@sngwiz.com
    Ostatnio edytowane przez 8dyb8 ; 16-10-2009 o 17:14