Strona 15 z 21 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 201
  1. #141
    Cytat Zamieszczone przez Puszek88 Zobacz posta
    zagrajmy go boo znowu bedziemy nie wiadomo ile ustatalali kolejny termin
    Ja jak najbardziej jestem za ! Mi 23/02 pasuje

    Sebastian - powiedzmy 19:00 ??

    Daj znać

    Pzdr

  2. #142
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    64
    pasuje nie pasuje, ghost napisal ze raczej nie, pan wiesiu sie nie wypowiedzial ale tez pewnie wolalby inny termin, mi nie pasuje wogole i jesli bedzie w tym terminie to niestety sie nie pojawie, pasuja mi wszystkie sasiednie dni i ogolnie mam teraz sporo czasu wiec do ewentualnej zmiany terminu sie dostosuje

  3. #143
    Cytat Zamieszczone przez hjdk Zobacz posta
    pasuje nie pasuje, ghost napisal ze raczej nie, pan wiesiu sie nie wypowiedzial ale tez pewnie wolalby inny termin, mi nie pasuje wogole i jesli bedzie w tym terminie to niestety sie nie pojawie, pasuja mi wszystkie sasiednie dni i ogolnie mam teraz sporo czasu wiec do ewentualnej zmiany terminu sie dostosuje
    To niech Wiesiu sie wypowie bo nie wiesz czy wolałby inny termin... Dla mnie bez roznicy byleby w nastepnym tygodniu i zakonczyc wreszcie ten temat

  4. #144
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    64
    Jak ustalicie termin mastersa w najblizszych dniach, prosze o jakies info smsem, bo jakis czas nie bede mial dostepu do forum

  5. #145
    Dołączył
    Sep 2009
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    116
    gramy we wtorek w koncu czy nie??

  6. #146
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    100
    Seba teraz walczy, a raczej walczył w Wiedniu na Betfair, więc myśle, że ciężko o odpowiedź z jego strony...

  7. #147
    zagrajmym w ten wtorek , bo później to się znów będzie ciągnęło nie wiadomo ile..

    btw: Gratulacje dla MadziR

  8. #148
    Dołączył
    Sep 2009
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    116
    jestem za, wpisowe 50? godzina 19.00??

  9. #149
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    64
    oczywiscie zrobicie jak chcecie ale nie pasuje wam sroda albo czwartek? bo teraz mysle ze 1 dzien znaczenia nie ma, poczekamy az sebastian sie wypowie

  10. #150
    Cytat Zamieszczone przez hjdk Zobacz posta
    oczywiscie zrobicie jak chcecie ale nie pasuje wam sroda albo czwartek? bo teraz mysle ze 1 dzien znaczenia nie ma, poczekamy az sebastian sie wypowie
    Jestem za !!