Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: 52s

  1. #1
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Naste rozdanie,sb nigdy nie raisowal,ani razu tez nie wszedl w mój bet,a z pozycji zacząłem betować pre flop w każdej ręce,wiec wygląda na jakiegoś rocka(ale po kilkunastu rekach za wiele i tak nie można powiedzieć)
    Mam 1600 w żetonach sb 1400

    Hero [ , ]

    ANTES/BLINDS
    sb posts blind (10), hero posts blind (20).

    PRE-FLOP

    sb calls 20, hero checks.

    FLOP

    hero checks, sb bets 40, wyder22 calls 40.

    (Jego bet dla mnie tutaj nic nie znaczył chyba już wcześniej grał lekki bet po moim chcecku.Call z zamiarem betu na turnie i taniego zobaczenia rivera,ewentualnego wyrzucenia przeciwnika)

    TURN ,,,

    hero bets 40, sb calls 40.

    (Doskonała karta do mojego planu,po jego callu niemal byłem pewien, że ma asa wiec już raczej nie zamierzałbym go wyrzucić na river.Natomiast sądziłem,że jak spadnie karo to mi coś zapłaci)

    RIVER ,,,,

    hero bets 100, sb raises to 500,hero??

    (Yeah na river spada karo,lekki value bet.A tu szok.Czyżbym sam sobie stryczek ukręcił?Po becie miałem nadzieje że ma słabego tripsa.Jadnak bałem się wyższego koloru,którego wcześniej niestety nie brałem pod uwagę ze uwagę)

    Co tu robicie?
    Ostatnio edytowane przez masaker ; 13-10-2009 o 20:29

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    call? kolor mozna zrzucic w HU ?

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Cytat Zamieszczone przez masaker Zobacz posta
    Naste rozdanie,sb nigdy nie raisowal,ani razu tez nie wszedl w mój bet,a z pozycji zacząłem betować pre flop w każdej ręce,wiec wygląda na jakiegoś rocka(ale po kilkunastu rekach za wiele i tak nie można powiedzieć)

    Hero [ , ]

    ANTES/BLINDS
    sb posts blind (10), hero posts blind (20).

    PRE-FLOP

    sb calls 20, hero checks.

    FLOP

    hero checks, sb bets 40, wyder22 calls 40.

    (Jego bet dla mnie tutaj nic nie znaczył chyba już wcześniej grał lekki bet po moim chcecku.Call z zamiarem betu na turnie i taniego zobaczenia rivera,ewentualnego wyrzucenia przeciwnika)

    TURN ,,,

    hero bets 40, sb calls 40.

    (Doskonała karta do mojego planu,po jego callu niemal byłem pewien, że ma asa wiec już raczej nie zamierzałbym go wyrzucić na river.Natomiast sądziłem,że jak spadnie karo to mi coś zapłaci)

    RIVER ,,,,

    hero bets 100, sb raises to 500,hero??

    (Yeah na river spada karo,lekki value bet.A tu szok.Czyżbym sam sobie stryczek ukręcił?Po becie miałem nadzieje że ma słabego tripsa.Jadnak bałem się wyższego koloru,którego wcześniej niestety nie brałem pod uwagę ze uwagę)

    Co tu robicie?
    ojej .... co to za betting pattern ??? to jest fixed limit czy Ty tak standardowo betujesz??
    Reka skopana po calej linii ...... poza tym nie podales tu zadnych informacji jakie macie stack.
    Na river sam nie wiem po takim rozegraniu .... chyba crying call .... ale wg mnie jest lepszy i trafill boat'a

    pzdr

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    call? kolor mozna zrzucic w HU ?
    Mozna ...... moze nie przy jakims standardowym grindzie ... ale przy jakims waznym turnieju .... gdzie nie stracilem za duzo a oceniam ze jestem gorszy to czemu nie .....kwestia oceny sytuacji

  5. #5
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Cytat Zamieszczone przez teki Zobacz posta
    ojej .... co to za betting pattern ??? to jest fixed limit czy Ty tak standardowo betujesz??
    Co jest nie tak w betowniu?

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    no bet 40 do puli 120 na turnie jest co najmniej strange

  7. #7
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    no bet 40 do puli 120 na turnie jest co najmniej strange
    Kolesia oceniłem na rocka wiec sadziłem że jak nic nie ma to nawet to go wystraszy,a jeśli nie to z asem da call.
    Widać dobrze oceniłem bo zadziałało.Zwykle tak nie podbijam, ale własnie chodzi o to że była to dość niezwykła gra.


    Btw Rzeczywiście teraz widze, że ten turn może wyglądać śmiesznie.

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Cytat Zamieszczone przez masaker Zobacz posta
    Kolesia oceniłem na rocka wiec sadziłem że jak nic nie ma to nawet to go wystraszy,a jeśli nie to z asem da call.
    Widać dobrze oceniłem bo zadziałało.Zwykle tak nie podbijam, ale własnie chodzi o to że była to dość niezwykła gra.


    Btw Rzeczywiście teraz widze, że ten turn może wyglądać śmiesznie.
    No jest tam "sprasowany " troche ten bet pattern przez ten call/check - co rzeczywisice Cie usprawiedliwia - ale mimo wszystko ten turn powinien byc wiekszy ......
    podaj wynik prosze ... callnales i zobaczyles mega tragicznie rozegrane jj?

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez masaker Zobacz posta
    Kolesia oceniłem na rocka
    W takim razie fold

  10. #10
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    No właśnie z tego względu że go tak oceniłem decyzja jest taka trudna bo w hu nie powinno się zrzucać koloru.