Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 55
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Za wisniewskipoker:

    "Pamiętajcie - Tej jesieni, w dniach 20-22 listopada, spotykamy się pod samymi Tatrami, w Zakopanem w Willi Wojnar ! Turnieje zaczniemy już w piątek, a w sumie rozegramy ich aż 4 !

    W piątek, na dobry początek proponujemy Wam turniej dla Pań z wpisowym 50 Euro oraz pierwszy z Side Eventów za 75E. Sobota to drugi Side Event z wpisowym 250E a w niedzielę rozegramy Main Event za 500E !"

    Terminarz turniejów:


    Cap w kazdym turnieju to 100 osób.
    Do tego będą nagrody dodane: pakiet na Unibet Open Warszawa, pakiety na wiosenny Wisniewski Open, pakiety USOP 2010 oraz wyjazdy na mecze Valencii do Hiszpanii.

    Ja mam do rozdysponowania jeden pakiecik, w ktorego sklad wchodza wejsciowki do 3 turniejow: Main Event za 500E, Side Event za 250E oraz Side Event za 75E.
    Szczegoly wkrotce, bedzie to jakis race dla graczy zapisanych na unibecie z forum.

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    jesienne porządki :>

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    zagralem dzisiaj satelite rebuy za 3,3 euro do finalu za 55 euro. gralismy we trojke. pierwszy gracz odpadl prawie od razu i nie bral zadnego rebuya, ja rebuyowalem kilka razy i ostatecznie turniej wygralem. w lobby caly czas bylo widoczne top1 WisniewskiOpen, po czym nagle po zakonczeniu okresu rebuy zrobilo sie top3 i okazalo sie ze za wygranie turka dostalem wejscie do freezouta za 11 euro zamiast do finalu za 55 euro a dodatkowo zasponsorowalem druga taka wejsciowke graczowi ktory odpadl drugi i jeszcze 2 euro gotowki graczowi ktory odpadl od razu. ja rozumiem ze nie zebralo sie pelne 55 euro w puli ale cos tu jest chyba lekko zjebane z takim systemem nagrod, nie zwrocily mi sie nawet rebuye

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    struktura plz

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Cytat Zamieszczone przez piachu01 Zobacz posta
    struktura plz
    Pierwszy post Piachu. Ślepota podobno nie boli Masz po prawej stronie ilość żetonów i długość blindów :P Chyba, że chodzi Ci o dokładną strukturę z wypisaniem każdego levelu :P

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Jemu chodzi o strukturę live

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Cytat Zamieszczone przez Simon1989 Zobacz posta
    Pierwszy post Piachu. Ślepota podobno nie boli Masz po prawej stronie ilość żetonów i długość blindów :P Chyba, że chodzi Ci o dokładną strukturę z wypisaniem każdego levelu :P
    A widziszstarość nie radość i już wzrok nie ten

  8. #8
    Moze niektorzy pomysla ze glupie pytania zadaje ale wybaczcie

    Jak sie ma sprawa z turniejem 75E Rebuy? Trzeba przyniesc swoje "żetony" czy naleznosc bedzie sciagana z konta w unibecie?

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    105
    Main event jest 1 dniowy?

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Main event jest jednodniowy - turniej zacznie sie dosc wczesnie i nawet przy sporej frekwencji nie powinno byc klopotu aby zakonczyc go przed 3-4 (co dla pokerzystow nie powinno stanowic problemu )