Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 105
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Jest nowy trener, życie toczy się dalej, więc myślę że nie ma sensu ciągnąć wątku z pożegnaniem Leo tylko warto dla nowego trenera i nowej, lepszej wg. PZPN reprezentacji założyć nowy wątek.

    Na początek artykuł w którym jest jakaś prognoza polskiej piłki
    Polska - kraj piłkarskich parodystów - Reprezentacja - Sport w INTERIA.PL

    oraz wywiad z Majewskim
    Wyjaśnienia Majewskiego były infantylne - Sport - WP.PL
    w którym:
    - skompromitował się
    - wyszło, że ta prognoza jak na razie jest trafna

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    wpuścili kolesia w takim momencie, kiedy mieliśmy już chyba tylko niecały procent szans na wyjście z grupy, że to w sumie śmieszne jest żeby od niego cokolwiek oczekiwać w pierwszym meczu w takim momencie ... a po przegranej narzekać ... moim zdaniem powinni dać dokończyć eliminacje do 2010 Beenhakkerowi, a potem zmienić trenera ... bo tak, liczyć na cud z nowym trenerem to trochę naiwne, a po przegranej go krytykować to trochę nie fair moim zdaniem

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Powiedzcie mi dlaczego w Polsce jest tak:
    Polska wygrywa - to wygrywają piłkarze a nie trener przecież
    Polska przegrywa - Wina trenera...

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Aksjomant: polska piłka jest do dupy.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    w sumie na poczatku nie podobalo mi sie wsadzenie na stolek majewskiego choc wiedzalem ze tak bedzie
    ale teraz juz mi sie mega podoba - to taki samobój PZPN-u...

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Przeczytajcie sobie o tym co powiedział ten debil Lewandowski. Wrzuciłem linka w #2.

    Tutaj komentarz Pola:
    No i jak tu nie bojkotować?

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    smieszy mnie troszke ten bojkot... bo rozumiem ze chodzi o PZPN a nie o reprezentacje??? przeciez to nie wina PZPN ze nie pojedziemy na mundial 2010...a w pzpnie jest bałagan nie od dziś...i to ze smieszni kibice nie przyjda na mecz tego nie zmnieni...powienm wiecej to ze kibice nie przyjda w srode na mecz to tak szczerze wiekszosc pilkarzy ma w dupie i dobrze bo to oni graja a kibice jak sie nie podoba to wypad szerokosci idzcie w domu pograc w playstation albo powyzywac pilkarzy na onecie itp...

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Bzdury gadasz, PZPN również przyczynia się do tego bagna jakie panuje w polskiej piłce. Może nie przyczynił się bezpośrednio do klęski w eliminacjach, ale działania PZPN mają wpływ również na ogólny poziom polskiej piłki, więc tragedia jest wypadkową poziomu piłkarzy, selekcjonera oraz działaczy PZPN.

    Acha i jeśli sądzisz że kibiców wszyscy mają w dupie, czy będą przychodzić na mecze czy nie - to no comments. I posze to "piłkarz", lol.

    Hint: PZPN ma kasę z kibiców. Tym większą im więcej osób przychodzi na mecze.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 12-10-2009 o 17:32

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    12
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    smieszy mnie troszke ten bojkot... bo rozumiem ze chodzi o PZPN a nie o reprezentacje??? przeciez to nie wina PZPN ze nie pojedziemy na mundial 2010...a w pzpnie jest bałagan nie od dziś...i to ze smieszni kibice nie przyjda na mecz tego nie zmnieni...powienm wiecej to ze kibice nie przyjda w srode na mecz to tak szczerze wiekszosc pilkarzy ma w dupie i dobrze bo to oni graja a kibice jak sie nie podoba to wypad szerokosci idzcie w domu pograc w playstation albo powyzywac pilkarzy na onecie itp...
    gadasz ze pilkarze maja w dupie to czykibice przyjda czy nie ? ... jakos bylo ostatnio kilka wywiadom z pilkarzami reprezentacji i mowili ze jak chca to niech protestuja, ale w nie taki sposob, ze bedamusieli grac przypustychtrybunach, bo keidy saonepelne gra im sie lepiej ..

    "przeciez to nie wina pzpn, ze nie pojedziemy na mundial"

    hahahhahahaahahahahaha , trzymajtak dalej gosciu.