Strona 2 z 22 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 212
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    nie powinna, za duzo ludzi zostaje debilami
    w takim razie filmiki z wykopu też powinny być nielegalne.

    Ale marihuana powinna być legalna.

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    12
    Panowie ten temat nie mial na celu, abyscie sie wypowiedzieli : tak lub nie ... ZObaczcie poprostu film i zobaczycie co sie kryje za tym ze maryska jest nielegalna !!

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Goldem dla tych, którzy interesują się tematem film nie będzie żadną nowością. Nielegalna marihuana jest po prostu wygodna dla rządzacych większością państw tego świata i obawiam się, że nic tego nie zmieni w najbliższym czasie.

    Btw film oglądałem już jakiś czas temu, a ludzie niech się wypowiadają jak chcą. Zobaczymy ilu pokerzystów lubi sobie puścić bucha dla ułańskiej fantazji przy stole

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Cóż, zapewne każdy, które tego nie palił/nie pali jest za tym, żeby była nielegalna. So do I

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    ja palilem/pale, nie mam nic do ludzi, ktorzy pala ale aktualna sytuacja jest imo optymalna

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    lol, niezły argument... jestem za tym, żeby pilotowanie samolotu było nielegalne, bo nigdy tego nie robiłem

  7. #17
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    12
    MMP , nigdy w zyciu nie zajaralem ani jednego bucha, a jestem za legalizacja

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    GOLDEN , MOJŻESZ i w ch.. mnóstwo innych nicków ... na każdym forum teraz będziesz przedstawiał te swoje teorie...
    Mało Ci banów na innych forach... teraz tu przyszedłes ? żal.ru

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    ziom, ten film ma 1 h 44 min !!!!!

  10. #20
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    12
    O super wszystkowiedzacy oskarek hahaha.

    bana mam tylko na jednym forum i za to ze dalem niby reflinka, ktorego nie dalem i potem adminowi na pw napisalem oc o tym mysle i ...

    koncze z toba temat, eloo

    ps. w huj innych nickow ? tylko na PK mialem mojzesz, wszedzie mam Golden, elo kumaty gosciu.