Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 59
  1. #41
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Niemcy. Rozpoczęły się szczepienia przeciwko nowej grypie

    Dodam tylko, że szczepionka dla szaraków jest od Baxtera, o którym jest filmik rozpoczynający ten topic.

  2. #42
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    346
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Niemcy. Rozpoczęły się szczepienia przeciwko nowej grypie

    Dodam tylko, że szczepionka dla szaraków jest od Baxtera, o którym jest filmik rozpoczynający ten topic.
    globalnaswiadomosc.com - USA kara za odmowe szcze
    Skojarzyło mi się..

  3. #43
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    pięknie, pięknie ... ciekawe kiedy w Polsce wyskoczą z przymusowymi szczepieniami środkiem od Baxtera, to naprawdę bardzo niedobrze wszystko wygląda

  4. #44
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098

  5. #45
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    postawiłem sobie za cel dożyć wiosny 2010

  6. #46
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Poniższy wykres przedstawia liczbę wszystkich zgonów na świecie w pierwszych 300 dniach 2009 roku. Ten malutkii czerwony słupek mniej więcej po środku wykresu odnosi się do liczby zgonów spowodowanych przez świńską grypę.

    W obliczu tych danych przedstawionych w formie graficznej zastanówmy się nad celowością masowych szczepień i szóstego stopnia pandemii, która najwyraźniej istnieje tylko w chorych umysłach ludzi stojących za tym przekrętem.

    Pandemia WHO biało na czarnym Waldek1984

  7. #47
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Nie no, to jest akurat kiepski argument - ja bym wolał nie czekać aż umrze, powiedzmy, milion ludzi, przed podjęciem jakichś działań...

  8. #48
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    to jest sciema przecież zwykła grypa ma większą smiertelność

    a swoja droga poslkie media:

    "67 osob umarło na świnśka grypę na Ukrainie, blabalbalbalka, dotychczas stwierdzono 17 zachorowań "*
    * liczby strzelałem ale news podobnej treści był w piątek czy tam sobotę
    i przymus szczepien to jest dopiero pomysl ale tak się dzieje w socjalizmie wiec co się mamy dziwic

  9. #49
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ile tu na forum mamy ekspertow od epidemiologii

  10. #50
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    kiedy podali news, że w Niemczech rozpoczął się masowy program szczepień na H1N1 rownolegle pojawiła się wiadomość o nowej fali zachorowań w tym kraju ... domyślam się, że masowe szczepienia były planowane już wcześniej przed tą falą zachorowań ... a co do Ukrainy i konkretnych liczb, to jeszcze nie wszystkie przeypadki zostały potwierdzone laboratoryjnie dlatego, stąd myślę są różnice w podawanych liczbach ...