Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    11
    Hej!
    Zaczynam swoją przygodę z grami HU na poważnie. Wcześniej trochę grałem (ok 5K gier), ale często zmieniałem stawki (od $2 do nawet $200 sick! and stupid) w zależnosci od tego jaki miłem bankroll, i nie analizowałem zbytnio swoich wyników... czyli jednym słowem nie zabrałem się do tego tak jak powinienem. Teraz chcę zacząć od najniższej możliwej stawki na Full Tilcie, czyli od $1, i potem przenosić się ewentualnie coraz wyżej.

    Nie wiem, czy gdzieś na forum nie było podobnego topica, ale po pobieżnym przeszukaniu nie znalazłem, więc zapytam tutaj: JAKĄ ILOŚĆ HU POWINIENEM ROZEGRAĆ NA DANYM POZIOMIE STAWEK, ABY MÓC OCENIĆ SWOJĄ GRĘ? I jakie ROI powinienem mieć aby stwierdzić, że mogę się przenieść poziom wyżej?

    Zakładamy tutaj, że mój bankroll jest wystarczający zarówno na poziom $1 jak i $2. Z góry dzięki za odpowiedzi!!!

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    134
    Na stawkach 1/2 gra nie jest zbyt oplacalna bo prowizja jest dosyc wysoka zacznij od 5. ROI na poziomie 7-10 jest b.dobry, ITM 55% bylo by super , a co do probki to nie mam pojecia

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    zacznij od 5? koles co ty piszesz
    przeciez pisze ze ma bankrolla na 1 lub 2 i chce teraz grac na powaznie a ty mu wyjezdzasz zeby gral za 5....

  4. #4
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Cytat Zamieszczone przez Krzysiek29 Zobacz posta
    (ok 5K gier)
    Myśle że to już całkiem sporo i powinno być wiarygodne.

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    134
    No to sory napisalem mu jak jest na 1 jest 10% prowizji na 2 jest 7,5% i to jest nie oplacalne kazdy Ci to powie

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    na expekcie masz 5% w HU sng za 1 i 2 $

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    11
    Dzięki za wszystkie posty, ale wciąż nie dostałem odpowiedzi na moje pytanie o wsytarczającą ilość HU do oceny gry na danym poziomie Pisałem wcześniej, że zagrałm około 5K gier, ale grałem je na różnych stawkach, na różnych roomach, i mając różne podejście/motywację do gra, czasami grałem swoją D, albo E game Teraz chce to zmienić i zacząć najniżej, zobaczyć czy w ogóle powinienem grać HU, które najbardziej lubie i które wydaje mi się ze już jakoś tam zgłębiłem... Także jeśli czyta to ktos kto potrafi odpowiedzieć na moje pytanie, to proszę o post.
    Ile wynosi prowizja na poszczególnych roomach się orientuję, ale dzięki i za te informacje. Pomysł z zaczęciem gier od $5 jest niezły, fajnie mi się kiedyś grało na tym poziomie, i pewnie mógłbym zebrać bankroll na to pozwalający, ale chce przejsć wszystkie poziomy po kolei, także zaczyanm od $1.

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Grasz na stawkach, na ktorych czujesz sie komfortowo dopoki nie uzbierasz 50 buyinow na wyzszy poziom. Wtedy przeskakujesz wyzej. Jezeli na wyzszym poziomie stracisz 20 np. buyinow, to cofasz sie na poprzedni. A jezeli czujesz sie komfortowo, to grasz dopoki nie uzbierasz 50 buyinow na kolejny wyzszy i tak w kolko...

    Przy czym istotne jest jak sie czujesz ze swoja gra na danych stawkach. Bo np. jezeli czujesz ze rozwalasz 2$ i po 100 grach masz ROI 25%, to nie ma co czekasz na uzbieranie 50 byinow na wyzszy poziom tylko od razu przechodzic wyzej. Generalnie im wyzej w stawkach tym bardziej konserwatywny bankroll management stosuj.
    Ostatnio edytowane przez MrLebowski ; 11-10-2009 o 18:14

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Zeby nie otwierac nowego tematu zapytam tutaj.

    Jest sens grania HU casha na mikro stawkach? Graja vs. tight/passive oponent rake tak mocno zrzera stacki ze glowa mala. Lepiej robic sng HU czy poprostu jak br pozwoli to zaczac wyzej?

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Na stawkach do NL200 włącznie nie opłaca się grać cashowych hu. NL 400 ... nie wiem