Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Cytat Zamieszczone przez Fantasta Zobacz posta
    Zeby nie otwierac nowego tematu zapytam tutaj.

    Jest sens grania HU casha na mikro stawkach? Graja vs. tight/passive oponent rake tak mocno zrzera stacki ze glowa mala. Lepiej robic sng HU czy poprostu jak br pozwoli to zaczac wyzej?
    Odpowiem wykresem tylko dlatego, bo niektore osoby probuja jakies glupoty wmowic ludziom a pozniej sie dziwimy ze mamy takich pokerzystow jakich mamy, bo kazdy polski pokerzysta zawsze wie lepiej. Poza tym niektorych mama nie nauczyla kultury.
    Jakis rok temu gralem na tych stawkach. Moze sie nie da za duzo wygrywac, ale glupot ludzie nie musza rozpowiadac, ze sie nie oplaca. Pierwsze 50k rak bylo graniem bez ogladania filmikow szkoleniowych, wiec mysle, ze zamiast w 82 dni spokojnie da sie to zrobic w dwa miesiace jak ktos sie uczyl.

    Wiele ludzi robilo tak, ze zaczynalo od HUSNG a pozniej przechodzilo na cashe jak mieli odpowiednie rolle, taka opcja jest chyba najlepsza jezeli docelowo chce sie byc graczem cashowym, ale radze sie nad tym zastanwic. HU sng wydaja sie byc nieporownywalnie latwiejsze, ale jakos nie mialem ochoty sie przekwalifikowywac. Swego czasu gralem z kilkoma regami nl100/200 i uwazam, ze nie daliby rady regom nl50 cash. Uwazam tak na podstawie skromnej probki kilkunastu gier :P, wiec to tak polzartem mowie i prosze tego nie brac na powaznie co teraz pisze . Moze po prostu tak sie wygyrwa w HUSNG . Ludzie grinduja te 100tki na przyklad i maja >100k profitu a sa tacy pasywni, ze glowa boli jak to mozliwe (niemniej jednak robi wrazenie) . Sam sie zastanawiam czy nie sprobowac powazniej sil w HUSNG ze wzgledu na mozliwosc szybszego zarobku .

    Ostatnio edytowane przez robu5t ; 15-11-2009 o 05:57

  2. #22
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Dzieki.
    Generalnie to probowalem SnG HU Turbo i to chyba najlepszy wybor do momentu az ma sie rolla na wyzsze limity. A co do samego br, to przy mojej grze to 50bi to minimum

  3. #23
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    11
    Mija ponad 3,5 roku od ostatniego wpisu w moim wątku. Od tamtego czasu sporo się zmieniło, a ja miewałem spore przerwy w grze. Na szczęście udało się zbudować spory (jak dla mnie bankroll) i mogę spokojnie tłuc sobie te moje Heads-Upy Sit&Go. Założenia moje są takie, że Bankroll minimalny na dane stawki to 50 BI. Jak uda mi się uzbierać 60 BI wyższego poziomu, to przechodzę na ten wyższy poziom, jak spadnę poniżej 50 BI na tym poziomie, to schodzę z powrotem. I tak dalej i tak dalej... Od sierpnia będę grindował HU$60 Potrzebuję zatem $6,9K aby przejść na HU za $115, a jeśli spadnę poniżej $3K to schodzę na HU za $35.
    Do zobaczenia przy stolikach!
    P.S. Obok HU planuję pobawić się również w cash NL$10 (5c/10c). Stoły FullRing i 6max, dopuszczalny BI 35-100BB lub 75-200BB, ja planuję grać z min 100BB. Także tam też możemy się spotkać Na cash mam oczywiście oddzielny bankroll.
    Pozdr!
    Ostatnio edytowane przez Krzysiek29 ; 14-07-2013 o 22:08

  4. #24
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Krzysiek29 Zobacz posta
    Na cash mam oczywiście oddzielny bankroll.
    A to czemu?