Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    103
    Jak sami na pewno tez to odczuliscie. Mamy zbyt malo okazji do gry na zywo. Dlatego chce stworzyc cotygodniowa gre typu Morgans w Krakowie w klubie PARTIA. Jest juz troche chetnych wiec mysle, ze sie uda cos pograc.
    Na pierwszy raz proponuje wtorek w przyszlym tygodniu wieczorem - ustalimy jeszcze dokladna godzine. Pozniej ustali sie staly termin gry.
    Stawki na razie ustala sie na poziomie 0,5/1.

    Dodatkowe informacje pod moim mailem: welldee@gazeta.pl
    lub GG 2800961

    Pozdrawiam i zachecam do gry

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    61
    Witam
    Nie wiem jak inni, ale ja raczej bym się pisał na coś takiego zwłaszcza we wtorek tylko trochę mi ta godzinka nie odpowiada bo do 17 to ja pracuję także może troszkę póĽniej??
    I byś napisał jak do tego klubu trafić najlepiej z PKP.
    Pozdrawiam

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    103
    To ciesze sie, ze jestes zainteresowany. Co do godziny to jest ona tylko wstepnie ustalona na pierwszy raz, zgadamy sie na GG jeszcze co do tego. Poza tym do gry mozna sie przysiadac kiedy sie chce wiec punktualnosc nie jest wymagana. Zagdamy sie jeszcze przez GG co do przyszlego wtorku.
    Natomiast jak tam trafic znajdziessz na stronie www.poker.w.pl wchodzac na przygotowania do XX turnieju - to jest ten sam lokal w ktorym gralismy turniej. Marian zrobil mapke. Dojazd bardzo prosty wiec sadze ze nie bedzie problemu.

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    150
    Czesc, tak sobie mysle, ze do Krakowa mamy znacznie blizej niz do Katowic. Pozostaje kwestia ile osob jutro tam bedzie, od ktorej gracie i dlaczego takie niskie blindy? Przerabialismy to juz w Katowicach i moze niesmialo zaproponuje 1/2?

    Vojtek, podaj mi do siebie kom. jak nie tu na forum to na priv plissken1@wp.pl

    Plissken

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    Tak sobie mysle Plissken, ze po ostatnim laniu, dostales kompleksu palo i calych katowic, i kombinujesz hehe
    Ale nie martw sie, w krakowie tez planuje sie pojawic, wiec Cie rugne )

    pozdro
    ownerson

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Lol, a ty cwaniaczku byles jeszcze na wiekszym minusie niz ja, wiec co glosujesz. Chociaz musisz przyznac, ze Palo ma wyjatkowe szczescie do mnie, nie jeden i dwa razy. Trudno on lapie karty, ja nie. Oby szczescie mu tak zawsze sprzyjalo.

    Plissken

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    Ja dostalem jeszcze wieksze lanie, to fakt I to glownie przez fatalna forme Ale ja pamietam jak wiele razy szykowales sie na rugniecie palo ) A co do jego szczescia, to co teraz demonstruje to juz nic.
    Byla taka gra kiedy tylko on wyszedl do przodu, gral prawie kazda reke i wszystko mu wchodzilo, 56, 36, 25 strity z nikad mu sie pojawialy. Strach bylo wchodzic z para Asow na rece hehe

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    103
    Witam!
    Zaraz podzwonie i posprawdzam ile osob planuje sie wybrac jutro pograc do Krakowa, bo niedawno wstalem. I napisze dokladnie ile osob i kto ma byc we wtorek. Sadze, ze powinno byc min. 6 osob i tez troche nowych graczy. Napiszcie do mnie na welldee@gazeta.pl lub GG 2800961 i okreslcie sie kto bedzie. MOj nr kom. 606 672 205. Pozdrawiam 8)

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    61
    Cholera ostatnio nie wchodziłem na stronkę i zupełnie zapomniałem o turnieju niech to diabli!! Ale na następny wtorek się piszę.

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    103
    No no za pozno sie ocknales. Nie dawno skaczylismy grac. Nie bylo w sumie duzo osob ale atmosfera bardzo przyjemna. 2 nowych graczy:
    - Alicja ktora powielu latach wrocila do Polski z USA
    - Phil, ktory jest z USA ale uczy sie polskiego u nas
    Takze bylo milo i mam nadzije, ze nastepny raz bedzie jeszcze wiecej osob i jeszcze lepsza gra. Pozdrawiam