Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 66
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Zadko bo zadko ale zdaza sie ze siada mi polaczenie z upc chello wiec sie nosze z zamiarem nabycia rezerwowego netu bezprzewodowego z ktorejs sieci komorkowej i pytanie do osob posiadajacych takie wynalzaki co polecacie i co jest najlepsze, najstabilniejsze... ? zakladam ze nie jest mi potrzebne 50GB tylko pewnie wystarczy 2-4GB ? ma to byc tylko rezerwowe polaczenie
    z tego co przejzalem w necie to oferta z pley wydaje sie najbardziej atrakcyjna jesli chodzi o wielkosc i cene no ale nei wiem jak jest z polaczeniami itd

    glownym zadaniem tego netu ma byc utrzymanie kilkunastu stolikow

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    ja uzywam play na tel sams z 630 nie rozlacza mazna grac multi-t wszystko jest ok

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    spore znaczenie ma to, gdzie sie laczysz. Nawet w duzych miastach sa 'biale plamy'.

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    ,....
    Posty
    218
    ja mam playa i nie narzekam ale musisz miec zasieg 3g w miare blisko.

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    predkosc jest taka

    rano i w nocy - okolo 600kb/sek
    okolo 17-23 - okolo 160kb/sek (czasami spada do 100)

    ale to spokojnie wystarcza, nie rozlacza grac mozna jest stabilny to najwazniejsze, za to z Era sa klopoty

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    dzieki
    a jeszcze pytanie na ile wystarcza np 5GB ? czy grajac tylko w pokera nic nie sciagajac jest sie w stanie to wykorzystac ?? domyslam sie ze raczej nie ale nie jestem pewny na 100%

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    spore znaczenie ma to, gdzie sie laczysz. Nawet w duzych miastach sa 'biale plamy'.
    Cytat Zamieszczone przez lucart Zobacz posta
    ja mam playa i nie narzekam ale musisz miec zasieg 3g w miare blisko.
    wg mapy play u mnie jest zasieg 3G i nei ma tej bialej plamy

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    ,....
    Posty
    218
    Cytat Zamieszczone przez colathg Zobacz posta
    dzieki
    a jeszcze pytanie na ile wystarcza np 5GB ? czy grajac tylko w pokera nic nie sciagajac jest sie w stanie to wykorzystac ?? domyslam sie ze raczej nie ale nie jestem pewny na 100%

    poza domem używam codziennie ale jak juz to poker i strony i jeszcze nigdy nie wykorzystałem tego co mam a ma 2-4GB nie wiem nawet.

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    .

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    5gb starczy na 56 dni, co tyle trzeba doladowac konto (nie bawic sie w abonament) przegladajac strony, grajac w pokera, ogladac na youtube i czasami sciagnac jakas muze