Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11
    Co ile będą zmieniać się poziomy blindów w Turnieju na żywo?

  2. #12
    Pytanie i prośba do Mateusza: Grałem w ostatni wtorek (27.10) w satelitce za 5,50 E do Paradise Poker Tour. Zająłem tam drugie miejsce na bodajże 12 graczy. W lobby było napisane, że 2 miejsca są gwarantowane do dziennej satelity za 50 E. W międzyczasie nieco niżej w lobby pojawił się napis, że pierwsze miejsce - ticket do satelity, a drugie 11 E. Turniej się zakończył, a do tej pory nie dostałem ani ticketu ani chociażby 11 E. Pisałem do supportu zarówno polskiego jak i angielskiego ale odpisano mi, że nie widzą abym w takim turnieju brał udział. Gdybyś mógł to sprawdszić byłbym wdzięczny. Mój ID 1460640. Dzięki.

  3. #13
    Witaj,

    Brałeś udział w tym turnieju - już wyjaśniam z BM dlaczego nie dostałeś kasy albo wejściówki.

    Pozdr,

  4. #14
    OK, jakiś problem był techniczny z gwarantowaną pulą - oczywiście należy Ci się wejściówka do finałowej satelity.

    Wybierz sobie dzień, w którym chciałbyś zagrać w finałowej satelicie i napisz tutaj albo PM.

  5. #15
    Dostałem informację na temat satelit, side eventów i cash games:

    Satelity live:

    • £20 + £5 re-buy, Niedziela, 6 grudnia o 18:30 GMT w Empire - jedno miejsce gwarantowane
    • £30 + £5 re-buy, Piątek, 11 grudnia o 20:30 - dwa miejsca gwarantowane


    Side eventy:

    • £100 + £10 NLH Freezeout, Sobota, 12 grudnia o 8:30 GMT - 10,000 stack startowy - 20 min levele
    • £20 NLH re-buy, Niedziela, 13 grudnia o 2:30 GMT - 1,000 stack startowy - 20 min levele


    Będą też inne - info później

    Cash games:

    Wszystki stawki Texasa i Omahę będą dostępne 24 godziny na dobę

    Pozdrawiam!

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329
    Cash games wszystkie tzn?

    Empire oferuje tylko 1-2 NL Holdem zwyczajowo (+ okazyjnie 2-5) + dajcie więcej dni satelit live

  7. #17
    Mateusz, dzięki za załatwienie sprawy, napisałem do ciebie pw.

  8. #18
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    W weekend rusza ParadisePoker Tour Praga
    Jeśli zawodnik dotrze do płatnych miejsc, a nie ma konta na Paradise, to czy może założyć konto po turnieju?

  9. #19
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    176
    Cytat Zamieszczone przez Pitshot Zobacz posta
    W weekend rusza ParadisePoker Tour Praga
    Jeśli zawodnik dotrze do płatnych miejsc, a nie ma konta na Paradise, to czy może założyć konto po turnieju?

    ParadisePoker Tour - Sportingbet.com

    Na srodku strony masz taka zakladke "wazne informacje"

    Wypłata nagród
    Wszystkie wypłaty nagród w turnieju głównym z pulą 100,000 EUR będą wypłacane zwycięzcom bezpośrednio na ich konta ParadisePoker. Przed przystąpieniem do turnieju WSZYSCY gracze będą musieli podpisać zgodę na te warunki. Jeśli któryś ze zwycięzców nie będzie posiadał jeszcze konta ParadisePoker, będzie musiał je otworzyć.


    Wyglada na to ze mozna zalozyc po turnieju

  10. #20
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    czytałem to, ale chce się upewnić