Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814


    Zakładam nowy temat zostawiając ten ankietowy w spokoju. Powoli sprawy zaczynają zmierzać w kierunku, w którym zakładałem, że będą zmierzać dużo wcześniej. Pule dodane nie dorównują jeszcze największym roomom ale pożyjemy zobaczymy. Póki co niniejszym oświadczam, że najbliższe wtorkowe wieczory będziecie mogli spędzić w rodzimym gronie na HeyPoker. Będzie to seria turniejów (freeroll i niskie wpisowe) liczonych do klasyfikacji generalnej.

    TURNIEJE BĘDĄ DOSTĘPNE TYLKO DLA GRACZY Z POLSKIM ADRESEM ZAMIESZKANIA I NIE BĘDĄ ZABEZPIECZONE HASŁEM!!!

    Tabela liderów będzie dostępna na naszej stronie i będzie aktualizowana następnego dnia po zakończeniu danego turnieju. Mam nadzieję, że przypadnie wam do gustu struktura całej serii oraz, że będzie to początek całorocznego cyklu turniejów wyłącznie dla użytkowników z Polski.

    Więcej informacji na temat HeyPolska znajdziecie tutaj: HeyPolska

    Pierwszy turniej cyklu odbędzie się już we wtorek 13.10.2009 o godzinie 20:00. Będzie to freeroll z pulą $100.

    Pozdrawiam

    Marcin

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez Heypoker Polska Zobacz posta
    Póki co niniejszym oświadczam, że najbliższe wtorkowe wieczory będziecie mogli spędzić w rodzimym gronie na HeyPoker.
    Edit - mybad
    Co do turniejow - ciekawa inicjatywa.

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Pierwszy turniej jest już widoczny w lobby. Rejestracja powinna być otwarta jeszcze dzisiaj. Jeśli będzie wiele zgłoszeń (proszę to robić w tym temacie) rozszerzę dostęp o UK ale wtedy nie mogę zagwarantować, że będą grali sami Polacy.

    Pozdrawiam

    Marcin

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Przypominam, że pierwszy turniej cyklu już dzisiaj o 20:00

    Pozdrawiam

    Marcin

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Frekwencja dopisała, z czego bardzo się cieszę. Jest jedno ale i dlatego już dzisiaj wprowadzam małą zmianę kosmetyczną.

    Następny freeroll będzie miał stack początkowy o połowę mniejszy. Większy zostawimy dla turniejów z wpisowym.

    Dzisiaj na stronie powinna się pojawić punktacja. Dam znać jak już będzie.

    edit: Punktacja (top 10) jest dostępna na naszej stronie.

    Pozdrawiam

    Marcin
    Ostatnio edytowane przez Heypoker ; 15-10-2009 o 11:58

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Wtorkowy turniej HeyPolska $200 added jest już otwarty do zapisów.

    Serdecznie zapraszam do udziału.

    Pozdrawiam

    Marcin

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Skoro juz powstal taki cykl to moze udaloby sie zorganizowac cos podobnego dla bardziej zaawansowanych graczy, bez freerolli?

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Wszystkie turnieje za 1+0.1
    ...i najlepiej nie we wtorek

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Pomysł warty przedyskutowania z tzw. górą. Nie chciałem w tej serii dzielić graczy na A i B więc proponuję dograć ją do końca w takiej formie, jaka jest a następną zrobić bez freerolli.

    Marcin

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    demigod01 myslalem raczej o wpisowym w okolicach przynajmniej 5,5$ lub 11$. Mimo freerolli obecna serie oczywiscie gram i z checia dogram do konca. Do zobaczenia wieczorem przy stole