Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Kołobrzeg / Szczecin / Żary
    Posty
    174
    Grzechu z Białogardu po przeczytaniu posta wolfa proponuje rozgrywki drużynowe.
    Mogły by zagrac miasta Świnoujście,Kolobrzeg,Białogard,Szczecin ( moze jakies jeszcze)
    Druzyny 5 osobowe + rezerwa.
    Forma którą ja zaproponowałem wygląda nastepująco.
    Rozgrywa sie sie jednocześnie 5 turnieji 4 osobowych w których grają gracze po 1 z kazdej ligi.
    Tak jak w żuzlu kazdy zagra z każdym zdobywając pkt
    Za 1 miejsce 5pkt
    Za 2 miejsce 3pkt
    Za 3 miejsce 1pkt
    Za 4 miejsce 0pkt
    Ostatecznie sumuje sie pkt.
    To wszystko dopiero jest na etapie pomysłu
    Kołobrzeg zgłasza swoja ligę do mistrzostw.
    Widzimy to tak.
    Osoby chętne do udziału w zawodach drużynowych zgłaszają swoja kandydature do swojego organizatora. Organizator kompletuje drużyne i ogłasza skład na forum.
    jeżeli jest dużo chętnych można wybrać najlepiej grających z ostatniego miesiąca wg rankingu ogólnego.
    Proponujemy spotkania co miesiąc w inym mieście. Termin do ustalenia byle by nie kolidował z terminami ligowymi.
    Co do wpisowego proponuje 50zł od osoby. czyli 200 od drużyny.
    wydaje mi sie to na początewk dobrym rozwiązaniem, gdyż większośc lig nie ma nawet takiego wpisowego, tylko Szczecin ma 60zł

  2. #2
    Ciekawe, czy komuś będzie się chciało jechać ze Szczecina do Kołobrzegu tylko po to, żeby Was skubnąć z 50zł.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    Cytat Zamieszczone przez DrStruggle Zobacz posta
    Ciekawe, czy komuś będzie się chciało jechać ze Szczecina do Kołobrzegu tylko po to, żeby Was skubnąć z 50zł.
    No dokladnie glebokie rezerwy przyjada. Fajny pomysl z tymi rozgrywkami ale raczej nie wypali. Za 50zl to ja wole sobie pograc w szczecinie turniej a nie jechac do kolobrzegu na sitka za 50zl 4 osobowego. Dopiero przy wpisowym na stika 500zl mialo by to jakis sens czyli:

    powiedzmy 5 osobowe ekipy 5 druzyn = 5 sitkow kazda osoba z ekipy wplaca 500zl i gra sita z ktorego sa nagrody 60% 40% i dodatkowo kfalifikacje ogolne na koniec to cos by z tego wyszlo. W przypadku 50zl do kolobrzegu ze szczecina tym lepszym nikomu nie bedzie sie chcialo jechac. Sami przyznajcie czy chcialo by sie wam jechac na taki turniej majac bankrolla pokerowego ponad 100 tys zl w przeliczeniu na polskie zlotowki ? bo najlepsi u nas takie bankrolle maja a nawet wyzsze ...

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Kołobrzeg / Szczecin / Żary
    Posty
    174
    Wiem, że Koszalin, Białogard, Świnoujscie by też brało udział w tych rozgrywkach, a co do wpisowego to kwestia ustalenia, ja tylko zarzuciłem propozycje bo nikt wczesnije nie podał żadnej.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    no zeby Szczecin zebral porzadna ekipe to musialo by to byc wlasnie wpisowe cos rzedu 500zl od osoby. Bo w przeciwnym wypadku wpadla by ekipa po paru glebszych i ... Q7 off ?? izi all in lub izi call all in

    A tak ogolnie to jeszcze inna idea. Nie wpisowe od ekipy tylko wpisowe od zespolu powiedzmy 1500 - 2000 Powiedzmy 2 pierwsze ekipy zgarniaja kase, ktora idzie zasilic konto mastersa ligi ...