Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 78
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    25
    czy ktoś z okolic Wejherowa wybiera sie do gdańska 10 pażdziernika

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    W-wo
    Posty
    55
    Cytat Zamieszczone przez Gajowy Zobacz posta
    wiem, że jeszcze KeeYou jedzie
    Permanentna inwigilacja

  3. #3
    Na jakiej stacji SKM trzeba wysiadać żeby bez przeszkód trafić do Hotelu Dal ???

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    214
    Przymorze i walisz cały czas w strone moża(morza) jakies 20 min sprawdz namiary na googlemaps

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    183
    FForest jak już to lepiej oliwa i cały czas prosto... A najlepiej to oliwa i wsiąść w autobus 127 albo żabianka i autobus 148

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2009
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    39
    Pytam się dlatego, że dałem rade zakwalifikować się z satelity za 1$ przez neta i pewnie razniej by bylo jechac wieksza ekipa. Ja zabieram ze soba kumpla jako, ze mozna zabrac 1 osobe a inni znajomi wciąż walczą. Tak więc jak coś to info i można się zgadać.

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    259
    ja mam ticket do wisly oprucz mnie dostal sie jescze moj brat i ziomek wie z osobami towarzyszacymi bedzie nas juz 6 osob a kilku jeszcze walczy i tak sie zastanawiamy czy jechac autami czy pociagiem bo godzina rozpoczecia jest dosc wczesna a srodnio mi sie widzi prosto z pociagu siadac do stolu i grac.

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2009
    Przegląda
    Wejherowo
    Posty
    54
    CypiS83 ..siedziałem po twojej prawej cały FT
    Jadę z wami
    Kilku znajomych nadal się stara

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    259
    uuu to wiedze ze trojmiasto bedzie mialo silna reprezentacje a napewno bardzo liczna

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2009
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    39
    Kuncik- Ciebie zapamietam ze wspolnej akcji kiedy zostalo Nas 7 i short Stack dal all inn. Dobry call, ja mialem wtedy 88 i po twoim callu zaczalem sie grubo zastanawiac. Mysle sobie: callnal bym go aby miec wieksza pewnosc, ze wyleci, jednak jesli Ty tego nie zlapiesz i bedziesz mnie chcial wywalic to moge miec problem wiec zastanawiam sie czy nie przebijac. Jednak jeszcze jednak kalulacja i mowie sobie: Nie Kuncik tez chce miec juz spokoj i nie bedzie ryzykowal starcia 1stack vs 2stack.

    Qrde jak ktos by samochodem jechal to ja z kumplem sie chetnie do wachy dolozymy. Z reszta jest jeszcze czas aby sie dogadac.

    P.S. wlasnie jak wyglada sprawa z tym hotelem. My tam mozemy byc dopiero w sobote tak?
    Ostatnio edytowane przez CypiS83 ; 21-11-2009 o 13:45