Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 78 z 78
  1. #71
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wejherowo
    Posty
    31
    Heh chcialem zobaczyc jak rozwiaza sytuacje jakbym sie drugi raz dostal, pozatym to jest turniej deep wiec mozna i zagrac dla kasy. No ale odpadlem

    BTW Czy ktokolwiek jedzie samochodem? My chcielismy ale teraz mam pewne obawy bo podobno ma byc na poludniu nawet 50cm sniegu (choc pewnie troche zawyzyli)


    Ile placicie za pociag + kuszetke? Zarezerwowaliscie juz?
    Ostatnio edytowane przez mr.bakowski ; 14-12-2009 o 20:43

  2. #72
    Dołączył
    Nov 2009
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    39
    Cytat Zamieszczone przez mr.bakowski Zobacz posta
    Heh chcialem zobaczyc jak rozwiaza sytuacje jakbym sie drugi raz dostal, pozatym to jest turniej deep wiec mozna i zagrac dla kasy. No ale odpadlem

    BTW Czy ktokolwiek jedzie samochodem? My chcielismy ale teraz mam pewne obawy bo podobno ma byc na poludniu nawet 50cm sniegu (choc pewnie troche zawyzyli)


    Ile placicie za pociag + kuszetke? Zarezerwowaliscie juz?
    JA ide jutro kupowac bilety, wiem tylko ze sam bilet kosztuje 75, a ksuzetka nie wiem ile.

  3. #73
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    102
    bilet 72 plny do wisla glebce, 70 do Wisla uzdrowisko dodam ciekawostke ze trasa 765 Km i za ostatnie 5 km roznica 2 zlotych troche sick, kuszetka 70 plnow, wagon sypialny 130

    P.S graty prugi z okazji awansu
    Ostatnio edytowane przez Aras85 ; 14-12-2009 o 23:31

  4. #74
    Dołączył
    Nov 2009
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    39
    Cytat Zamieszczone przez Aras85 Zobacz posta
    bilet 72 plny do wisla glebce, 70 do Wisla uzdrowisko dodam ciekawostke ze trasa 765 Km i za ostatnie 5 km roznica 2 zlotych troche sick, kuszetka 70 plnow, wagon sypialny 130

    P.S graty prugi z okazji awansu
    A czym sie kuzwa rozni bilet+kuszetka od wagonu sypialnego e?
    Pytam bo zupenie nei mam pojecia.

    Graty Prugi! I pamietaj, ze wiernym kibicom obiecales 2 worki kupic ten teges hehehe

  5. #75
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    28
    Jasna sprawa ; )
    Dzieki

  6. #76
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    259
    come on prugi !!!!!

  7. #77
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    102
    kuszetka jest 4 i 6 osobowa, wagony sypialne 1, 2 i 3 osobowe roznia sie iloscia łóżek w przedziale

  8. #78
    Dołączył
    Nov 2009
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    39
    z tego co ja tu moge wyczytac to wyglada to tak:Wagon 41
    miejsca do lezenia 72 dol i 74 srod. cokolwiek to znaczy Dla niepalacych Pytam sie baby czy jest dla palacych a Ona do Mnie: Zwariowal Pan?! Ja sie na nia patrze i mowie: jesli palacy rowna sie zwariowany to tak