Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 78
  1. #21
    Dołączył
    Nov 2009
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    39
    To niech da znac tutaj. Chociaz do tego jest troche czasu. Generalnei tez mysle, ze nie ma co tam przed turkiem grac po nocy i najwyzej zagramy cos lajtowego i trza sie wyspac przed Main Eventem.

  2. #22
    Cytat Zamieszczone przez Aras85 Zobacz posta
    jakies info dotyczace turnieju tzn. czy musze gdzies sie zapisac czy wchodze i gram, jakie nagrody ile ludzi ?
    Tu masz pomoc

  3. #23
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    102
    Cytat Zamieszczone przez Rodri Zobacz posta
    Tu masz pomoc
    thx czyli konto na tobetcie teoretycznie nie potrzebne? troche odstrasza regulamin(strach sie bac), tym bardziej jak ktos nie gral w turnieju na zywo..

  4. #24
    Dołączył
    Nov 2009
    Przegląda
    Wejherowo
    Posty
    54
    Cytat Zamieszczone przez Aras85 Zobacz posta
    Witam, panowie moze troche nie na temat, ale czy bedzie rozgrywany w najblizszym czasie jakis turniej na zywo w trojmiescie? Pytam z uwagi na to, ze wygralem wejsciowke na mistrzostwa everestu i wolalbym, zeby ten turniej nie byl moim debiutem na zywo

    pozdrawiam Aras85

    bylo wczoraj do Wejherowa wpasc

  5. #25
    Dołączył
    Nov 2009
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    39
    Czy ktoś już próbował ogarnąć pociąg? Tzn. cokolwiek się dowiedzieć o której wyjazd, skąd jedzie?, z iloma przesiadkami?,cena? itp. Bo ja Wlazlem na strone pkp i tam zupelnie nie moge tego ogarnac. Wpisuje Gdynia Wisla i tam mi wyskakuje jakies polaczenie z 2 przesiadkami cos tam i to jeszcze jakies masakryczne, tak ze o 4:30 wywalaja z pociagu w katowicach i czekaj do 7 cos na pociag do wisly.Przeciesz jak czyms takim pojade to zadnego turnieju tam nie bede w stanie grac. Moze ktos sie lepiej orientuje co i jak z tym. Moze jest jakies polaczenie, ktore bedzie jakies w miare do przyjecia.

    Ej a moze Buss 8 osobowy by się opłaciło wynająć? Q..a Panie i Panowie czas zaczac myslec nad Tym bo sie wszyscy obudza 17.12 i bedzie lipa.
    Ostatnio edytowane przez CypiS83 ; 01-12-2009 o 21:01

  6. #26
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    pociagw nie masz co sprawdzac b 12 grudnia zmienia sie rozklad

  7. #27
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    82
    Ja byłam w zeszły weekend w Wiśle i powiem szczerze dojazd to masakra! Doprawdy jechałam samochodem, ale i tak na 2 raty, najpierw Gdańsk - Łódź, nocleg i dalej. Panowie, jeżeli macie taką możliwość to jedźcie samochodem, gdyż PKP ma tylko przesiadki w Katowicach (z tego co się orientuje).

  8. #28
    Dołączył
    Nov 2009
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    39
    Medelin po takiej podrozy fura jeszcze w nocy to w ogole w stanie grac bym nie byl. A dobe hotelowa w tym hotelu mamy dopiero od soboty od 12 a o 13 turniej sie zaczyna.
    Ostatnio edytowane przez CypiS83 ; 02-12-2009 o 17:59

  9. #29
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    "stary" madelin to ona!!!

  10. #30
    Dołączył
    Nov 2009
    Przegląda
    Wejherowo
    Posty
    54
    mnie ceny biletów pkp przerażają ;P
    autem w 4 osoby wyszło by znacznie taniej


    ..ze tez akurat Wisłę musieli wybrać
    Ostatnio edytowane przez Kuncik7 ; 02-12-2009 o 17:04