Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    5
    hi, gram na BossMedi jednak nie umiem sobie poradzić z ustawieniem HM'a. Nie wiem jak zrobić by hand histories znalazł się w katalogu bym mógł zacząć importować go do holdem menagera. Wiem, ze dla PT jest taka możliwośc ale czy dla HM'a tez?

    jakby ktoś mógłby mi udzielić odpowiedzi, podpowiedzi, rad byłbym super wdzieczny

    _
    T

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    HH Converter

    musisz tym programikiem najpierw przerobic HH na takie z Party Poker i wtedy zaimportujesz je w HEM

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    było sto razy...

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    5
    sciagnolem to ale jakos nie umiem sie w tym polapac.. : <

    a ten opis po ang nie duzo do mnie przemawia..

    jakies podpowiedzi co dokladnie mam skonwertowac i jak ? : >

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    Ehh klikasz tylko autoconvert options klikasz location of archive.xml znajdujesz ten plik w katalogu roomu Bossmedi na ktorym grasz nizej klikasz move to wpisujesz folder gdzie ma zapisywac skonwertowane rece i klikasz enable.
    A w HEM pozniej ustawiasz do importu ten folder gdzie przeniosles skonwertowane rece i juz..

    Jeszcze w more options trzeba ustawic rake 5%, i game type 200NL przynajmniej ja tak mam nie pamietam czy to konieczne.
    Choc czasami HEm nie importuje mi wszystkich rak od jakiegos czasu ale to nie wiem dlaczego..

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    5
    ok ok prawie sie udało z tym, ze jest jeden mankament...

    nie mam Archive(history).xml tylko XSL.. ; O jak zmienic rozszerzenie danego pliku ?: <

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    Powinno byc w XML i sory nie w katalogu gdzie masz room tylko w documents and settings/uzytkownik/ustawienia lokalne i gdzies tam katalog

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    5
    moglbys moze dokladniejszy adres? szukalem w ustawieniach lokalnych ale nie znalazlo mi ani Archive ani History ; O jakis absurd? moze byc tak, zeeeeeeeee nie ma tego?

    moze cos zle zrobilem? moze cos bylo trzeba zrobic dodatkowego ? : >

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    u mnie plik ten tu
    D:\Documents and Settings\Ace\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Boss Media\Poker\FrontBossMedia\history\3155428

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    5
    ok mam.. bardzo Ci dziekuje

    lol, teraz mi sie HUD Nie odpala.. ; O auto import dziala, sesje wrzucone do HM'a ale hud sie nie odpala na stolikach : <<<<<<<<<<<<<<

    HELPAAAAAAAA
    Ostatnio edytowane przez 1989.07.30 ; 08-10-2009 o 17:54