Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Aa,kk

  1. #1
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Mam takie pytanie do podbijania bo nie wiem jak na to patrzeć ze strony matematyki.


    Trzymamy AA,KK

    Powiedzmy mniej wiecej równe stacki.
    Przeciwnik agresywny,wystarczy mu top para (na niesparowanym, nie stritowym flopie)aby włożyć stacka.


    Przy początkowych blindach 20,podbijam standardowo 60.Przeciwnik przebija do 150.I teraz pytanie.
    Nie chce przebić do 450 czy więcej bo raczej nie wejdzie.
    Ale zamierzam podbić do 300.Daje kolesiowi doskonałe odds,ale patrząc na przewagę procentową AA,KK czy ma to jakieś wielkie znaczenie jeśli jestem zdecydowanym liderem?
    Poza tym mam niemal pewność ze się zestackuje z top parą,przez co daje mi to dobre implied odds.
    Czy to jest błąd?

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Cytat Zamieszczone przez masaker Zobacz posta
    Mam takie pytanie do podbijania bo nie wiem jak na to patrzeć ze strony matematyki.


    Trzymamy AA,KK

    Powiedzmy mniej wiecej równe stacki.
    Przeciwnik agresywny,wystarczy mu top para (na niesparowanym, nie stritowym flopie)aby włożyć stacka.


    Przy początkowych blindach 20,podbijam standardowo 60.Przeciwnik przebija do 150.I teraz pytanie.
    Nie chce przebić do 450 czy więcej bo raczej nie wejdzie.
    Ale zamierzam podbić do 300.Daje kolesiowi doskonałe odds,ale patrząc na przewagę procentową AA,KK czy ma to jakieś wielkie znaczenie jeśli jestem zdecydowanym liderem?
    Poza tym mam niemal pewność ze się zestackuje z top parą,przez co daje mi to dobre implied odds.
    Czy to jest błąd?
    To wszystko jest tak naprawde kwestia taktyki , twojej gry - ktora sobie sam kreujesz, ktorej sam jestes Panem - i tak naprawde ty o tym decydujesz.
    Grajac duzo hu sam sobie wypracowujesz swoj styl, swoj image - gdzie potem juz na wyzszych stawkach ludzie beda zwracac na to uwage. Stricte do twojego pytania - nie nie jest to zaden blad / chociaz np ja tak nie gram /, ale w takich elementach to ty po "x" probce musisz wiedziec jakie zagrania sa oplacalne / nieoplacalne - i ewentualnie mixowac bet sizing tak jak ty preferujesz.
    Znam b dobrych graczy ktorzy tyu w tej sytuacji robia np call - kwestia jest potem umiejetnosc gry po flopie z taka karta - ale tak jak mowie - to juz kwetsia indywidualna

    pozdrawiam