Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 51
  1. #31
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    115
    a na mecz 29 listopada masz może tickety? a jeśli tak to napisz kiedy i z jakim wyprzedzeniem organizowałbyś turniej...i na jakiej zasadzie...

  2. #32
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Do meczu ze Stoke City (5 grudnia) coraz mniej czasu a tutaj brak konkretów. W takim razie może zaproponuję cykl pięciu różnych turniejów:

    1. Holdem No Limit
    2. Omaha Hi/Lo Pot Limit
    3. Stud Limit
    4. Omaha Pot Limit
    5. Heads Up Holdem No Limit

    Co do wysokości wpisowego wydaje mi się że poniższe opcje powinny większości pasować:
    a) 10$+1$ Freezout
    b) 3$+0,30$ Rebuy

    Termin: Poniedziałek 20:00
    Akurat jeżeli wszystko dograć w najbliższym tygodniu i od następnego grać to zmieścimy się na styk (02.11; 09.11; 16.11; 23.11; 30.11).

    Punktacja: Ze względu na wybór różnych rodzajów gier byłbym za liczeniem wszystkich wyników. Co do drabinki punktowej w danym turnieju to już pozostawiam organizatorom.

    Oczywiście każde inne warunki też będą dobre, tylko żeby nam czasu na organizację nie brakło

  3. #33
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    ,....
    Posty
    218
    1 NLHE full ring
    2 NLHE Short hand
    3 NLHE HU

    ewentuanie FR i SH można zagrać po 2 razy freez i rebuy. Tylko bez Studa i omaszki. Ewentualnie Razz

    Edit: Co do bi to od 5-20e a do terminu to moze zrobimy to np dzien po dniu. a nie co tydzien?

  4. #34
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    115
    1. Holdem No Limit
    2. Omaha Hi/Lo Pot Limit
    3. Stud Limit
    4. Omaha Pot Limit
    5. Heads Up Holdem No Limit
    +1

    można pomyśleć zamiast heads up nad razz.

  5. #35
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    ,....
    Posty
    218
    tak ale nie wszyscy potrafia grać STUDA albo nie graja czesto Omahy. Dlatego to zawezi grono zwyciezców do kilku osób. Nie bedzie wtdy prawdziwej rywalizacji. A wiadomo ze w NLHE sa lepsi i gorsi ale jest to mimo wszystko latwiejsza odmiana niz study itp. Wiec zeby było w miare równo proponuje NLHE.

  6. #36
    Tak samo mozna sie odniesc do turkow sh i hu. Ja np sh totalnie nie lubie, a to, ze Ci odpowiadaja tzn, ze w rozpisce ma byc ? Ok, stud to moze przesada (chociaz ja akurat bardzo jestem za), ale np omaha czy omaha hl to nie jest jakas rare odmiana by odrazu eliminowac

  7. #37
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    ,....
    Posty
    218
    Cytat Zamieszczone przez ginus20 Zobacz posta
    Tak samo mozna sie odniesc do turkow sh i hu. Ja np sh totalnie nie lubie, a to, ze Ci odpowiadaja tzn, ze w rozpisce ma byc ? Ok, stud to moze przesada (chociaz ja akurat bardzo jestem za), ale np omaha czy omaha hl to nie jest jakas rare odmiana by odrazu eliminowac
    nie jstem dobry w SH ogolnie jestem słaby. To okey mozemy grac tylko fullringi to moze Deepstack zeykly i turbo. proponuje. ale ja oscyluje tylko za NLHE

  8. #38
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    115
    pomysłąmi się Wam rodzą jak rozegrac tre wejściówkę, lecz najlepiej gdyby się Mateusz w końcu wypowiedział gdyż donajbliższych meczy coraz bliżej.
    ps. jeśli to ma być cykl kilku turniejów to każdy turniej w inna odmiane proponuje, a niewybierani między SH a FR i HU

  9. #39
    Witam,

    Będzie to 5 turniejów w listopadzie, ale tylko w Texas Holdem, dwa z nich będą w formule rebuy, część będzie miała wymóg rozegrania raked hands. Szczegóły już wkrótce.

    Pozdrawiam,

  10. #40
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    2
    Czy mozna prosić o szczegóły?